Wpis z mikrobloga

@Naciass: Nie działa. Musisz udowodnić że jesteś #!$%@?ą. Przedstawić dowody opłacenia portali ogłoszeniowych z imienną fakturą, mogą też zażądać zeznań klientów.
@dwa_szopy: jesteś pewien?
  • Odpowiedz
@1Jurko: Pewnie, że nie jestem. Nie znam się ani trochę na prawie bankowym i podatkowym, ale wiem jak rozlicza się podatek PIT, więc pewne jest, że nie zaglądają na konta.
  • Odpowiedz
@Naciass: Tylko musisz to udowodnić w US. Gdzieś czytałem, że na kilka tysięcy osób powołujących się na przychody z prostytucji zaledwie kilku udało się udowodnić, że rzeczywiście tak zarabiają na życie :)
@ninakraviz: Nie bądź głupia, bierz do ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Taki jesteś zuchwały? :D To proszę mi tu, bez googli, wymienić części mowy i części zdania :)
Widziałam kiedyś na uczelni ogłoszenie, że ktoś da korki z prawa rzymskiego, wszystko jest możliwe :D
  • Odpowiedz
@ninakraviz: nie upieram się, że żadnego teraz w biegu nie zapomnę, ale dam radę - kilka (4?, 5?) ogunów na polonistyce robiłem, gramatykę języka polskiego też :P Właśnie po to, by być zuchwałym ;)

Ale z historii to w sumie trzeba po prostu przeczytać i zakuć, nawet kazusów nie ma :) Jedyny powód jaki mi przychodzi do łba, to zmobilizowanie kogoś do nauki przez to, że będzie miał regularne lekcje. Takim
  • Odpowiedz