Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu #allegro #takasytuacja

Mirki, normalnie rewelacja. polecam tego allegrowicza... #pasjonaciubogiegozartu
Aż nie wytrzymam i się podzielę:

W dniu 31 października 2015 11:15 użytkownik meble Kowalski napisał:
Witam,

Dziękuję za zainteresowanie naszymi meblami.
SZAFKA NA BUTY Astra I z szufladą (5718461460) Cena 113,00 zł x 1 sztuka kolor wenge.
Zakupione meble dostarczymy zmontowane pod adres :

X X X
X X X

naszym transportem w ciągu czterech tygodni( ze względu na dużą ilość zamówień termin realizacji może być przesunięty na piąty tydzień) od dnia zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.
Pieniążki w kwocie 163,00 zł zostały zaksięgowane w systemie PayU.
Bardzo dziękuję za wpłatę.

Koszt transportu: 50,00 zł
Kwota za zakupy: 113,00 zł
Do zapłaty: 163,00 zł Przelew PAY U

O konkretnym dniu dostawy poinformujemy wiadomością SMS z numerem telefonu do naszego kierowcy,dzień przed jego wyjazdem z firmy.
Twój numer klienta to 164P
Bardzo proszę się nim posługiwać przy kontakcie z nami.
Zapraszam na inne nasze aukcje :)

Po odebraniu mebli bardzo proszę o wystawienie komentarza :)
Pozdrawiam
Leszek Stokłos
tel: 502-751-315
do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godz. 9:00 - 17:00
  • 33
  • Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałem jakąś #!$%@? za 50zł na allegro. Kupuje, płace, czekam aż w końcu pisze do sprzedawcy czy wysłał. A ten odpowiada, że na aukcji była informacja o stanie magazynowym i była na czerwono, czyli w danej chwili nie mają. Chyba do niedawna był zapis w regulaminie że nie można sprzedawać na allegro rzeczy której się nie posiada.
  • Odpowiedz
@Galvay: nawet jeśli to jest "jak byk" to i tak sporo krócej niż to co koleś napisał w mailu.
Btw, kupowane z telefonu, w wersji mobilnej informacja nie jest widoczna tak łatwo. Ale dzięki za wstawianie się za januszem.
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: @banannq: no w przypadku mebli to akurat normalne, że 'dopiero zaczynają ją robić', jedynie w ikei można coś dostać od ręki :P ewentualnie w innych sklepach towar z wystawy, albo jakiś wyprodukowany do omyłkowego zamówienia.
21dni to 3 tyg. ale janusz pewnie liczył dni robocze- 4 tyg x 5 dni = 20 :) ale że o tym nie napisał, to ja bym założył spór przez allegro, niech da rabat
  • Odpowiedz
@l_________________________________l: spoko. to twoje zdanie i umówmy się że je szanuję, chociaż za takie teksty to nie wiem czy powinienem. Drobny druczek to takie sformułowanie którego czasem używają dorośli do określenia informacji które celowo są niejasne.

To chyba oczywiste, że podaje się w dniach roboczych.

Tak samo oczywiste jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałem jakąś #!$%@? za 50zł na allegro. Kupuje, płace, czekam aż w końcu pisze do sprzedawcy czy wysłał. A ten odpowiada, że na aukcji była informacja o stanie magazynowym i była na czerwono, czyli w danej chwili nie mają. Chyba do niedawna był zapis w regulaminie że nie można sprzedawać na allegro rzeczy której się nie posiada.


@biskup2k: kilka razy przydarzyła mi się podobna sytuacja, ale w różnych e-sklepach.
  • Odpowiedz
@banannq: Co jest w tym niejasnego?
http://allegro.pl/pl-prod-szafka-na-buty-astra-i-z-szuflada-flisowka-i5718461460.html

W regulaminie aukcji

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

określony w zakładce pod kosztami dostawy. W specyficznych sytuacjach (okresy nasilonej sprzedaży) - określamy czas realizacji na samym dole aukcji (pod paletą kolorów). Oczywiście staramy się realizować zamówienia dużo szybciej.


A na samym dole w opisie:
l_________________________________l - @banannq: Co jest w tym niejasnego?
http://all...

źródło: comment_3YJFs93g25wridPMLH8Im3QvLtAE2Km5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mleczny_Baki: kolejny. nic nie będę zgłaszał. świat się nie zawali bo coś nie dojdzie w tydzień. Ale nie będę kładł uszu po sobie i akceptował bylejakości bez własnego zdania, jeśli ty tak masz, to twoja sprawa, po co drwisz.
Wersja mobilna jest? jest. oficjalnie dopuszczona do użytku? dopuszczona. Nie mam pytań. A tag który ci nie pasuje odnosił się do "polecam tego allegrowicza". Kurde, może trzeba pisać regulamin i stronę o
  • Odpowiedz
@Mleczny_Baki: smieszny jesteś.
inputujesz mi jakieś pieniactwo, gdzie po prostu przedstawiłem sytuację na którą się nie godzę. czepiłeś się wyimaginowanego zgłaszania na policję i do sądu. klapki na oczach. czarne lub białe. stąd dotąd rozumiesz i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@l_________________________________l: z tego co pamietam wyboru dokonalem wczesniej na kompie, pozniej wiedzac ze jest kolor po prostu zakupilem na telefonie, tym razem doczytujac szczegoly (czyli opis mobilny niestety okrojony).
Panowie, jedna sprawa. Jak najbardziej, zgodne z regulaminem, wszystko cacy, nie mozna sie przyczepic. Zadnych sporow nie zamierzam ze sprzedajacym prowadzic. Ja po prostu mam niesmak. Mam takie prawo i z niego korzystam. Nie wiem czemu sa ludzie ktorzy maja parcie, zeby
  • Odpowiedz