Wpis z mikrobloga

@zarazkowy: Może być od Korwina, a nie czekaj nie może ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za swoje, tabletu raczej nie kupił za pieniądze państwowe więc masz lewacki ból dupy o to że gość wydaje SWOJE pieniądze na tableta którego używa w czasie PRZERWY?
usuń konto bo się tylko poniżasz.
@miki4ever: Tu nie było żadnej przerwy, mam Cię, #!$%@? trollu, chodzisz po mikro i w różnych miejscach powtarzasz tą ściemę. Przerwa, wszędzie przerwa, nie było przerwy, przerwę wymyślił albo ktoś z nowoczesnej dla wytłumaczenia tego zdarzenia i podał dalej w mediach społecznościowych, alob powstała w poście trolla arka tu na mirko.

I co teraz? Patrzysz posty na mirko i kolportujesz ściemę o przerwie, a skąd o tym wiesz powiedz. Przeprosisz czy
@wrrior: Ah, to Ty. Nawet nie jestem zaskoczony kto mi odpisuje, Ci sami ludzie, o wykrzywionym kodeksie moralnym, w sposób prześmiewczy nie uznając logicznej argumentacji, będą mi teraz kazać udowadniać że nie jestem niedźwiedziem. Ja to wiem, bo sam to sprawdziłem, dlatego jestem pewien, ale skoro nie mogę przekonać Ciebie to cofnij się do początku tej dyskusji, sam sprawdź. Będziesz wiedział wszystko, pytanie tylko czy to ma jakieś znaczenie, bo przecież