Wpis z mikrobloga

Polecam wszystkim. Moim zdanie gierka kładzie takie #citiesskylines na łopatki.
Zabawa zaczyna się na ziemi, budujemy miasto przyszłości w rejonie umiarkowanym. Musimy zasiedlić również tereny lodowcowe, aby pozyskiwać surowce do budowy bazy i lotu na księżyc. Jesteśmy prywatną firmą i musimy konkurować z innymi oraz walczyć z terrorystami (księżyc został skolonizowany 100 lat wcześniej i wiele rzeczy się działo). Na księżycu również tworzymy bazę i pozyskujemy inne surowce, czyli w sumie budujemy 3 lokacje i wszystkie łączymy szlakami transportowymi z ziemią.
To taki mały zarys, bo gram od wczoraj. Gra jest po polsku, posiada grafikę na bardzo wysokim poziomie, można latać po mieście pomiędzy budynkami itp. Jeszcze raz polecam ;)
Otwieram tag #anno2205
#gry #strategie #kosmos #pcmasterrace
I-____-I - Polecam wszystkim. Moim zdanie gierka kładzie takie #citiesskylines na łop...
  • 20
@lupaczkokosow: nie mam porównania z poprzednimi, bo grałem jedynie w jakieś demo 10 lat temu (lektor cały czas powtarzał że to demo - pamiętam jak przez mgłę :)) Dlatego jak dla mnie @zwierzak40 takie prowadzenie za rączkę jest w sam raz ;)
@MatexN: miałem 6 godzinną sesje przed chwilą, a od premiery GTA nic mnie tak nie wciągnęło.
@I-____-I: Jakbyś mógł to też wyślij linka bo kurcze myślałem że to bardziej jakaś strategia gdzie się bijesz z innymi czy coś ale jeśli to takie budowanie coś do Cities podobne to chętnie bym przetestował xd