Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki i Mirabelki kochane co mnie tu spotako o ja sam nie wiem.

Bylem sobie w pracy w poniedziałek coś mnie boleć zaczęło we prawym boku mowie wiec że to wina mój #rozowypasek bo dawno żem z kija nie spuszczał bo pości mnie jak moczem Hitlera co to się w kotle gotuje #heheszki ale potem dostałem sraczki i dzwonie do mojego #szefwszystkichszefow i mówię co to się wyprawia, pozwolił mi nawet z #pracbaza na dwa dni wolne wziąć! #cudmiod

Wieczorem se rzygałem i mówię git, rano niestety #hurrdurr szpital city no i okazało się ze #wyrostek i #operacja wiec mowie luz.

Leżę na przedoperacyjnej, czytam śmieszków kochanych a tu wpada #pigula loszka 8/10, ja mówię tylko niech nie wzwodzi bo lipa jak we parku, taka wielka będzie, no a ona do mnie że rozbieraj się, no ku### rozumjeta loszka każe mi się rozbierać więc ja jako wierny swojemu #rozowemupaskowi mowie ze jasne i czy badejki tez a ona ze tyż to okej ja badeje we dół a ona że kłaść się mam no to się kładę i ona mi wtedy moje #klejnoty zaczyna golić, mówi ze to jej praca i takie tam no to mówię że rozumiem tylko niech się tak nie wychyla bo zęby jej wybije albo chociaż oko #heheszki.

Gdy atmosfera zaczęła być jak powietrze w Krakowie wjechałem na salę operacyjną i się budzę nagi mówię co jest Mireczki, żyję, mam sraczkę i jest cudownie

Czymajta kciuki żeby już jutro mnie wypisali

#coolstory #truestorybro #trustory
  • 17
@mlody_q: miejsce i okolice cięcia mają być zdezyfekowane i czyste bez włosów, bez śmieszkowania sam się zdziwiłem ale takie mają zasady ;) ogólnie troszkę #!$%@? leżeć na łóżku nagim z obcą loszką która widzi że walczysz ze wzwodem podczas gdy ona cie goli hahaha