Wpis z mikrobloga

#telefony #plus #tmobile #pomocy #pytanie
Słuchajcie, warto przenieść numer z t-mobile do plusa? (abonament)
Wygasła mi umowa 21.10 i póki co jest na czas nieoznaczony, ale noszę się z zamiarem przeniesienia numeru do Plusa.
Jedyna oferta typu przedłuż umowę, jaką widzę, to ten cały jump i jest dla mnie chyba niezbyt przekonujący, a przynajmniej regulamin jest bardzo niejasny.
W plusie natomiast jest ta oferta JA+39,99 (z e-fakturą 29,99) z rozmowami bez limitu do wszystkich sieci - coś czego t-mobile z tego co widzę nie oferuje. SMS rzadziej wysyłam, więc nie ma problemu z ew. płaceniem za nie, a MMSy nie przychodzą do mnie.
No i Internet mi w tel 1 GB starczy. W plusie nie ma dodatkowych kosztów ponad to, z tego co rozumiem - spada pewnie drastycznie transmisja lub jest blok.
W T-mobile po przekroczeniu 1 GB jest opłata 10 zł, po 1,5 GB już 20, a po 2,5 GB 30zł :o

Proszę o opinie.
  • 7
@Johanek91: złóż wypowiedzenie najpierw i poczekaj na telefon z T-mobile. Dla przedluzajacyvh umowę sa słabe oferty. Ale jak złożysz wypowiedzenie to zajmie się tobą biuro otrzymania klienta, którzy już nie mają sztywnych wytycznych co mogą zaoferować
@yannickas: @rukh: ja abonamenty tylko bez telefonu biorę :) zastanawiam się właśnie czy nie iść do T-mobile i powiedzieć, że się chcę przenieść do plusa i poczekać na reakcję.
Co do 4w1 to raczej odpada, bo ja głównie do Plusa dzwonię po ~900 min, a do playa praktycznie 0, więc jedynie ta opcja unlimited. Do virgin nie jestem przekonany.

A co do Unlimited jeszcze, to jak rozumiem 35 zł raz
@Johanek91: Chyba tak. Ja mało dzwonię, by korzystać z jakiegokolwiek pakietu. Ale ostatnio mają promocję 10GB za 10zł. Aktywowałem ją dla siebie ostatnio.
@Johanek91: jak pójdziesz do tmobile i powiesz ze chcesz się przenieść to i tak nic nie będą ci mogli zaoferować. Zwykły konsultant czy to na infolinii, czy w punkcie ma ścisłe określone oferty i nic nie może dorzucić. Wszystko musi być załatwione drogą formalną. Musisz najpierw złożyć wypowiedzenie >> twoje "papiery" zostaną przeniesione do ludzi z wyższymi uprawnieniami, którzy mają lepsze oferty. Dodatkowo się przygotuj, znajdź najlepszą dla siebie ofertę na