Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki, po raz kolejny zapraszam Was do prawilnego jednak charytatywnego #rozdajo ze względu na to, że poprzednia moja akcja nie spowodowała zakończenia zbiórki dla synka mojego kolegi postanowiłem walczyć dalej tak więc...

Do wygrania jest używany jednak w bardzo dobrym stanie SAMSUNG GALAXY ACE 2 wraz z kosztem przesyłki - idealny telefon na wakacje, wyjazdy, dla mamy, dla babci lub do innych zastosowań jakie tylko przyjdą Wam do głowy.

Aby go wygrać:

1. Przekazujesz DOKŁADNIE 1 ZŁ (słownie: JEDEN ZŁOTY) na zbiórkę dla Alana - WPISUJĄC w podpisie lub komentarzu do wpłaty SWÓJ NICK z dopiskiem WYKOP: http://www.siepomaga.pl/alankamecki
(bezpośredni link do wpłaty: http://www.siepomaga.pl/f/sercedziecka/c/2133/koszyk/dodaj - wybierasz opcję BEZ REJESTRACJI)

2. Plusujesz ten wpis.

Akcja trwa do Wtorku 10-11-2015 do godziny 22:00.

Po zakończeniu akcji (czyli po godzinie 22:00 dnia 10-11-2015) niezwłocznie wylosuję przy użyciu MirkoRandom z plusujących ten wpis zwycięzcę, którego nick również powinien znajdować się na stronie zbiórki dla Alana na siepomaga z widoczną kwotą 1 zł wpłaty dokonanej przed zakończeniem rozdajo.

Dlaczego wpłata dokładnie 1 zł?
- dlatego, że chcę zarówno Wam i sobie udowodnić, że nawet tak nieznaczna kwota, której pojedyncza osoba nie odczuje gdy zniknie z jej konta przy "efekcie skali" czyli WYKOP EFEKCIE może spowodować, że zbiórka zostanie zakończona a maluch rozpocznie naukę chodzenia! W tej chwili brakuje im do zakończenia zbiórki 2 196 zł czyli 2196 plusów tego wpisu powiązanego z przekazaniem 1 złotówki!

Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę przekazać większą kwotę na wsparcie zbiórki (nie mam nic przeciwko) jednocześnie chcąc wziąć udział w tym rozdajo niech rozbije swoje wsparcie na 2 wpłaty czyli 1zł + XXX zł.

Zatem za 1 zł. zyskujesz szansę otrzymania fajnego telefonu oraz jednocześnie robisz coś dobrego!

Dodam tylko, że maluch za 8 dni kończy 3 lata i rehabilitacja mająca na celu naukę chodzenia była by dla niego wspaniałym prezentem!

Zapraszam!


#rozdajo #cebuladeals #chinskiecuda #aliexpress #pomagajzwykopem #wykopefekt #rozrywka #rozowepaski #dzieci
anonimowyzpl - Witajcie Mirki i Mirabelki, po raz kolejny zapraszam Was do prawilnego...

źródło: comment_9VziAV7NaOQHENiwgG35YYEt8yWhUtYs.jpg

Pobierz
  • 181
@Bladi89: Dzięki oni już wiedzą, że Wykop im pomaga i to w momencie kiedy ta pomoc jest dla nich bardzo ważna i pomoc z Wykopu dała im bodziec do dalszego działania i walki.

@edicsson: dzięki

@Faja: siepomaga to bezpieczny portal nie musisz się martwić.

@Ilythiiri: dzięki każdy najmniejszy gest i wsparcie jest ważne! Jeśli Cię wylosuje zatem to komisyjnie i publicznie wystawię telefon na aukcję a środki z
@Fristo: Mam go już kilka lat i jeszcze kilka pociągnie. Nie mam parcia na nowy, drogi, duży telefon który będzie służył głównie do dzwonienia i jako notes. Możesz do Androida 4.1.2 dograć Chrono Kernel i telefon jest szybszy bo procesor można ustawić z 0,8 Ghz na 1,2 Ghz. Ja zostałem właśnie przy oryginalnym Androidzie od Samsunga bo tu działa radio, nagrywanie rozmów i lubię tę zwykłą klawiaturkę do SMSów.
@takie-konto: dzięki Mirku za wsparcie!

Na ten moment do zakończenia zbiórki dla Alana pozostało 1395zł! Dziękuję serdecznie już w tym miejscu wszystkim, którzy wsparli zbiórkę od wczoraj i byłoby fantastycznie zobaczyć 0zł do końca - bardzo liczę na Was Mirki i Mirabelki - w grupie siła! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Astroc: Dzięki za wsparcie. W kwestii imienia nie będę się wypowiadać bo o gustach się nie dyskutuje - jednak w kontekście utartego na wykopie stereotypu rodziców nadających na imię dziecku Alan zapewniam, że to nie jest ten przypadek. To normalni, skromni i ciężko pracujący ludzie, którym dodatkowo przyszło zmierzyć się z ciężką chorobą swojego dziecka.
@Schulz: dzięki za wsparcie i za dobre słowo przyjacielu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do końca zostało 1248 zł - zaczynam wierzyć, że tym razem się uda i maluch w końcu będzie mógł stanąć na własnych nogach! ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)
@anonimowyzpl: rzadko zaglądam na mirko ale jak widzę takie wiadomości to nie mogę nie zareagować. Złotówka już poleciała, jak 12 listopada nadal nie będzie osiągnięty cel to przeleję więcej.
Zaplusuję, a co! Ale tylko po to, żebyś jak mnie wylosujesz sprzedał ten telefon gdziekolwiek i te pieniądze przeznaczył również dla chłopaka.