Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu BOSS rzucił hasło, że trzeba kupić nowy ekspres do kawy bo stary już ledwo zipie. No to rzuciłem temat na #mirko i m.in. odezwał się @finestcoffee_pl polecił ekspresy Jura. Jako, że Mireczki załatwiają u mnie #ubezpieczenia to pomyślałem, że też coś załatwię przez #wypok . Szybka sprawa, bo zamówiliśmy u mirka ekspres, faktura, płatność, przyszło pudło kurierwm super pięknie ale nie o ekspresie mowa mimo, że jest WOW taki automatyczny :) .... do ekspresu dostaliśmy paczkę kawy...

Słodki Jezu jak to pięknie pachnie ! Kojarzycie ten moment z filmu pachnidło jak ten świr otworzył fiolkę z perfumą zrobioną z tych biednych kobiet ? :)
Po otworzeniu paczki kawy aromat rozszedł się na całe biuro...
Dziewczyny zaczęły się rozbierać, szef zaczął dawać podwyżki itd. itd no istne szaleństwo :D Kawa w smaku jest nieziemska !

Myślałem, że różnica między taką kawa sklepową a u @finestcoffee_pl będzie ledwo odczuwalna. Pomyliłem się i to bardzo... :)

Polecam tego Wykopowicza z całego serca i jego kawę !!!

#kawa #kawatime #polecamtegowykopowicza #chwalesie #interesynawykopie #januszebiznesu
fromasz56 - Jakiś czas temu BOSS rzucił hasło, że trzeba kupić nowy ekspres do kawy b...

źródło: comment_SUgrhuc2QZyun4rGykhhVVNo7pj4vtNo.jpg

Pobierz
  • 2