Wpis z mikrobloga

@AdireQ: Cały czas sobie łapę tak kładę na nosie żeby wiedzieć czy nie za długi... i nawet próbowałem rysować kontury czaszki po narysowaniu tego żeby sprawdzić czy dobrze... i chyba największy problem mam z żuchwą ta kreska równoległa do futerka ma ją symbolizować... ale ogólnie to dobrze widać że to kot? a co do płaskich pysków to jedynie rysie z nimi są dobre :V
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bartenn: To samo u mnie xD. Pewnego dnia stwierdziłem że fajnie by było gdyby moja ewentualna postać miała wibrysy aka "wąsy" i towarzyszące im piegi(tak jak na twoim rysunku). I wtedy dopiero zacząłem się zastanawiać który z moich ulubionych autorów rysuje wibrysy. Eh ta wybiórcza percepcja - fajnie to dopiero widać przy komputerowym śledzeniu wzroku. Wskakuje jakiś randomowy obrazek przedstawiający faceta i kobietę w bieliźnie i niemal u wszystkich, niezależnie od
@Crusier: To nie zawsze jest dobry pomysł bo czasami jak się początkujący na realiach wzoruje to potworności wychodzą. Niektóre są tak kiepskie że nawet bym się wstydził przyznać że je oglądałem... Ale to zazwyczaj są osoby które rysowały #feral na podstawie fotografii i teraz próbują sił w #anthro.

O @pixelsketcher wibrysy zaniedbał :(.
@AdireQ: Co do wąsów to w skyrim fajnie khajiity mogły mieć jakby słabsze wibrysy wyglądające jak ludzkie wąsy (tłumaczę sobie że to testosteron je osłabił)... a ogólnie jak nie ma wibrysów w postaci która powinna je mieć to znaczy że są tylko za małe żeby je zobaczyć... a wibrysy są potrzebne żeby trafić jedzeniem do pyska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do wzorowania się na czyiś