Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mireczki,

Jako, że już od jakiegoś czasu przeglądam mirko, czuję się trochę częścią tej społeczności i chciałbym zrobić małe #chwalesie - dzisiaj ruszyło intro mojego projektu PickPack, który znajdziecie pod www.pickpack.pl
(świadomie nie określam się start-upem, chociaż w sumie nim jestem, ze względu na to, jak ostatnio to wyrażenie jest nadużywane i straciło trochę "moc").
W dużym skrócie, jest to takie BlaBlaCar, idea sharing economy, tyle że do przesyłania paczek oferując możliwość płatności escrow, co jest rewolucyjne w tym sektorze. Jeszcze nie chcę zdradzać więcej szczegołów, wszystko w swoim czasie, chyba że bardzo chcecie wiedzieć :)

Zanim stworzę oficjalne konto PickPackowe na wypoku (i pewnie zrobię małe rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) kieruję do Was pytanie - czy ktoś, kto dużo jeździ (może być każdy pojazd - rower, samochód, samolot, whatever) chciałby pomóc nam w testowaniu wersji beta? Jakoś się dogadamy :)

A tak poza tym - jeśli macie taką ochotę, to udostępniajcie, lajkujcie na fb, dodajcie na snapchata.
Plany mamy naprawdę duże, nie chcę ograniczać się tylko do Europy, celuję w kraje (kontynenty) dopiero rozwijające się, ale do tego potrzeba ludzi dobrej woli :)

Pozdrawiam Was,
pilif

#startup #niestartup
  • 1