Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie dostałem bana za opublikowanie obrazka (obrazek załączam w komentarzu) na reddicie w r/europe. :D

A żeby było śmieszniej usunęli też czyjś wpis dodany minute po moim o tym, że instagram usunął konto serbskiego aktywisty, który opublikował zdjęcia kościołów zniszczonych przez muzułmanów w Kosowie.

Nie wierzę w to co się dzieje na świecie. :D Czas odłożyć pieniądze i kupić jakąś żyzną ziemię gdzieś w Azji.

#zamach #polityka #reddit #francja #wtf
Pobierz
źródło: comment_sSfR6weDGwD3clWG9d5o1qssvQGZdm75.jpg
  • 9
A żeby było śmieszniej usunęli też czyjś wpis dodany minute po moim o tym, że instagram usunął konto serbskiego aktywisty, który opublikował zdjęcia kościołów zniszczonych przez muzułmanów w Kosowie.


@siejacy: o tym pisze
@vasil: Serbowie nie są muzułmanami. On nie był sprawcą. Nie jestem bucem tylko nie wiedziałem jak inaczej mogę ci tę treść wytłumaczyć. 'Ty tylko w internecie tak oczerniasz ludzi czy w rzeczywistości też?'
@siejacy: oczerniam? raczej sprowadzam do parteru, gdy pytam o coś ,a oni majaz tym trudność.

Ja nie wiem czy są, nie interesuje się tym tak, by móc z głowy wyciągnąc info na temat średniego wyznania w danym kraju