Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: jakim? xD To, że Korwin jak zwykły Janusz paple o wszystkim w cały świat? Przecież radykalni muzułmanie dokonują zamachów nie od dziś. Mirek, budowlaniec lat 53 też jest waszym guru, bo w niedziele przy schabowym bełkotał, że muslimy nas wybiją?

A może to, że gdyby każdy miał broń to nikt by nie zginął? xD Pomijam już to, że ogólnych morderstw byłoby by znacznie więcej, to gdyby we Francji broń byłaby
  • Odpowiedz
@PolarisCry: Ten lewacki bełkot już znam xD chodzi mi o to czemu lewaki się nie bronią się przed tym atakiem ze strony prawicy? co najwyżej lekki ból dupy że wszyscy to samo piszą.
  • Odpowiedz
a co z odpowiedzią na moje pytanie?


@TheSjz3: Właśnie ją zamieściłem. Chętnie bym poargumentował ale by miało to sens to druga strona musi posiadać umiejętność analizowania tekstu pisanego i argumentowania bez odnoszenia się do fałszywych informacji. Coś takiego jak "jakość" treści na którą miałbym odpisywać też się liczy. Coś w stylu HURR NEŁROPA MACIE KREF NA RENKACH lub HE HE BOLAND STRONK A FRANCUZY GUPIE SAME KCIAŁY TEGO zasługuje co najwyżej
  • Odpowiedz
@TheSjz3: dlaczego na wykopie się nie bronimy? Dyskusja z bandą przygłupich gimnazjalistów nie ma sensu. Jakiekolwiek argumentów byś nie użył oni i tak dalej będą miziać się po jajkach plusami i powtarzać jak mantrę swój nielogiczny bełkot.

  • Odpowiedz
@Psychonaut: ależ chwileczkę, wybrałeś jedno słowo z mojego pytania, pomijając całą resztę. Zadam inne pytanie, czy zrozumiałeś w ogóle o co ja pytałem?
Ja również chętnie bym po argumentował ale

by miało to sens to druga strona musi posiadać umiejętność analizowania tekstu pisanego

więc również odstąpię od dyskusji

HURR NEŁROPA MACIE KREF NA RENKACH lub HE HE BOLAND STRONK A FRANCUZY GUPIE SAME KCIAŁY TEGO


tak jak napisałem wcześniej, obracasz to
  • Odpowiedz
@PolarisCry: Nie tylko na wykopie, w realnym świecie również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie okazujesz szacunku swojemu przeciwnikowi, skreśliłeś go zanim w ogóle podjąłeś wyzwanie, uciekanie od konfrontacji.
  • Odpowiedz
ależ chwileczkę, wybrałeś jedno słowo z mojego pytania, pomijając całą resztę.


@TheSjz3: Wybrałem jedno słowo a w dalszej wypowiedzi pośrednio również odpowiedziałem na zarzut nie odpowiadania na "argumenty" drugiej strony.
PS spoiler spoiler


tak jak napisałem wcześniej, obracasz to w żart.

Żart? Przecież dokładnie takie wpisy tutaj widziałem. I to niejednokrotnie.

O czym mam z wami dyskutować? O tym że większość ludzi tutaj nie rozumie różnicy między sunnitą a szyitą?
O
  • Odpowiedz
@Psychonaut:

Czy może o tym że poparcie dla przyjmowania uchodźców W ŻADNYM STOPNIU NIE OZNACZA POPIERANIA ISLAMU A SKRAJNA WIĘKSZOŚĆ LUDZI LICZY NA TO ŻE UCHODŹCY SZYBKO SIĘ ZLAICYZUJĄ CO ŁATWO OSIĄGNĄĆ?


Ty tak na poważnie?
Oni modlą się po 5 razy dziennie, baa domagają się od władz poszczególnych miast europejskich głośnego nawoływania do modlitwy, tak by każdy muzułmanin nie ominą żadnej z nich, muzułmańskie kobiety chodzą w burkach, hidżabach itd.
TheSjz3 - @Psychonaut: 


 Czy może o tym że poparcie dla przyjmowania uchodźców W ...

źródło: comment_p2tHGCMD0lujpUqVfgIS6WZZiqRPzxYe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TheSjz3:

Oni modlą się po 5 razy dziennie

Znam katolików którzy robią to samo. So what?

baa domagają się od władz poszczególnych miast europejskich głośnego nawoływania do modlitwy, tak by każdy muzułmanin nie ominą żadnej z nich

Widzę że czerpiesz informacje z wykopowych źródeł które nie wspominają o tym że takie "żądania" wysnuwają w skrajnej większości przypadków muslimskie odpowiedniki Rysia Nowaka czy Korwina. Czyli margines marginesu bez poparcia.
Ale są głośni
  • Odpowiedz
@Psychonaut:

Znam katolików którzy robią to samo. So what?

No i czy któryś z nich przeszedł na ateizm widząc że duża część "nowego" społeczeństwa jest zlaicyzowana?

Widzę że czerpiesz informacje z wykopowych źródeł które nie wspominają o tym że takie "żądania" wysnuwają w skrajnej większości przypadków muslimskie odpowiedniki Rysia Nowaka czy Korwina. Czyli margines marginesu bez poparcia. Ale są głośni i bekowi więc się o nich mówi.


To jakie źródło informacji
  • Odpowiedz