Wpis z mikrobloga

Dostałem pismo w sprawie mandatu za parkowanie w Warszawie (brak uiszczenia opłaty w parkometrze). Brak dowodu w postaci zdjęć, a ja nie znam winnego (moje auto użytkuje kilka osób). Opłata nie straszna, ale w imię zasad - myślicie że walczyć? Mieliście podobne historie?
#mandat #pytanie #warszawa
  • 12
@wonsz_smieszek: Jeżeli w większości przypadków przynajmniej 95% spraw kończy się od ręki po jednym liście, a reszta po kilku - to podejrzewam, że to nie z tym serwisem jest problem, ale z Twoimi znajomymi :)
@robertx: ja znam realne osoby, a Ty z dupy statystyki. "zapłać i mandat zniknie". Daj mi to tajne pisemko, akurat mam jeden mandat "oczekujący", to mogę sprawdzić sam. Jak mi umorzą, to zapłacę Tobie, a nie właścicielowi strony dla naiwnych :)
@robertx: żebyś się nie spocił z tej radości "samozaorania"

Cennik www.Anuluj-Mandat.pl

1. wygenerowanie dokumentu - 30,75 zł netto (0.00% VAT)
2. zapytanie prawne - 10 zł. netto (0.00% VAT)
3. pismo procesowe - 70 zł (0.00% VAT)
4. przygotowanie apelacji - 100 zł (0.00% VAT)
@wonsz_smieszek: Jest dobrze, już odwiedziłeś tą stronę. To teraz poszukaj takiego wielkiego napisu "darmowe porady". W tym dziale znajdziesz wszystko to, czego do szczęścia Ci potrzeba. Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx: znałem tę stronę jeszcze pod poprzednim adresem, kiedy autor dawał porady zupełnie za darmo, naprawdę nie musisz się wymądrzać. Wtedy (ale to było dawno i inne przepisy, więc nie ma przełożenia na teraz) też gówno dała.