Wpis z mikrobloga

@sarry: brak obslugi wtyczek typu flash, brak obslugi .x264, brak sensownych aplikacji, problemy z nagrywaniem ze źródeł analogowych, niesamowicie mulące UI - "smartTV" dosłownie leży i kwiczy

a no i brak obslugi klawiatury i myszki przez USB, a funkcje sieciowe to jakiś żart
@sarry: Ja mam 50W829 i raczej nie jest to android, tylko jakieś ich samorobne #!$%@?. Ogólnie matryca i wygląd są jak najbardziej na plus, ale ich smartTV wszystko psuje
@Opipramoli_dihydrochloridum: Strasznie mnie #!$%@? takie olewanie starych klientów, którzy zawsze brali Sony ze względu na jakość, a teraz im się pluje w twarz, wypuszczając takie gówno. Serio nie da się wziąć bebechów z Z3, dodać jakąś fajną nakładkę na androida i mieć naprawdę zajebisty, szybki, w pełni konfigurowalny telewizor?
@Robocovo: Szczerze też wolałbym mieć goły telewizor(bez #!$%@? smartTV za ktorego trzeba sporo dopłacić) i do tego jakis mały laptop albo konsolę, ale nie każdy lubi miec dodatkowy sprzęt pod telewizorem. Nie uważam, żeby zrobienie dobrego SmarTv stanowiło jakiekolwiek wyzwanie