Wpis z mikrobloga

@000loki: seba, ale wiesz, że zwykli radykalni muzułmanie wspierający ISIS też nie mają hehe broni? Broń mają głównie żołnierze biorący udział w walkach, a nie zwykłe islamskie sebixy.

Ale widzę, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie więc powiedz mi, gdzie mogę szybko i dyskretnie kupić AK-47?

ze obrazek zrobil jakis totalny debil ;)


Debila z bólem dupy robi z siebie tutaj ktoś inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PolarisCry: ale na obrazku jest napisane jak byk. "Arabski islamista strzela z karabinu". To chyba jednak ten karabin ma? ( ͡º ͜ʖ͡º)

poza tym ja #!$%@?. Jeśli Wy lewactwo serio porownujecie jakichs tepoglowych zadymiarzy, do terrorystow, ktorzy zabijaja ludzi, to cos macie nie tak ;)
  • Odpowiedz
@000loki: Wyjaśnij w takim razie - dlaczego tak rzadko ta łatwo dostępna, nielegalna broń jest używana w Polsce?

U nas tępogłowi zadymiarze nie zabijają ludzi, bo prawo im na to nie pozwala. Przepraszam za mój cyniczny stosunek do natury #!$%@?ńców.
  • Odpowiedz
@000loki: Przecież podobno jeden był z Syrii.
Zamachowcy zginęli, widocznie nasze Sebki nie są na to gotowe. Weź pod uwagę, że np w Syrii takie wydarzenia jak w Paryżu zdarzają się znacznie rzadziej, niż pojedyncze przypadki zabijania ludzi gdzieś po wioskach. U nas ograniczają się do #!$%@?, bo za #!$%@? kara jest niższa, niż za morderstwo. Nie z dobroci serca.
  • Odpowiedz
@000loki: Skąd wniosek? Napisałem, że Sebki nie są gotowe ginąć za swoje #!$%@? idee, mimo, że deklarują coś innego. Jeśli już, to nie urządziliby masakr, choć nie jestem przekonany. Teraz nie urządzają, bo trudniej zabić kilka osób maczetą, niż serią z kałacha.

Al-Kaida, ISIS etc. powstały w krajach, gdzie panowało i panuje bezprawie, w porównaniu do nas. U nas nie powstały, bo sytuacja w kraju na to nie pozwala i nie
  • Odpowiedz
Nie napisałem też, że wszyscy zadymiarze mają chęć zabijać ludzi. Po prostu, element gotów #!$%@?ć komuś głowę w imię swoich idei, znajduje się i u nas.


@PaskudnyStaryRon: jasne, ze sie znajduje, ale obstawiam, ze po jednej jak i po drugiej stronie. Swiry sa wszedzie ;)
  • Odpowiedz