Wpis z mikrobloga

Od lat byłem w Playu na karte, teraz przeszedłem na Play dla Firm z taryfą Unlimited za 49.99 + vat.
W pakiecie mam niby 4 GB miesięcznie transferu a przez pierwsze 6 miesięcy totalny no-limit.
Pytania:
- czy jest jakiś haczyk w tych no-limit? Pewnie i tak nawet tych 4 GB nie wykorzystam, ale wolałbym wiedzieć ;)
- czy po wykorzystaniu podstawowych 4 GB przychodzi jakiś sms informujący o kończącym się transferze?
- jest jakaś opcja by po przekroczeniu 4 GB net nie działał? (Zabezpieczenie by nie przegiąć)

#pytanie #pytaniedoeksperta #play #gsm
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@chomik3: haczyk jest taki, że po przekrozenku iluś tam GB prędkość spada do 1MB, ale w telefonie to i tak super prędkość i tego spadku jakoś nie odczujesz; po wykorzystaniu 4GB nie będzie Ci naliczać żadnych opłat, ale prędkość spadnie do tak niskiej, że korzytanie z internetu będzie bardzo frustrujące.
  • Odpowiedz
@chomik3: No limit jest zwykle w zasięgu LTE do ok 100GB transferu.
zawsze możesz dokupić no limit za 19zl/miesiąc
Przychodzi SMS z informacją o wykorzystaniu limitu.
Jak zużyjesz cały pakiet to włącza się lejek - mocni spada prędkość transferu, nie płacisz więcej.
  • Odpowiedz
@chomik3: Ja własnie przeszłam na tą ofertę.
1. Ogranicza się transfer ale po 10GB anie po 4
2. Nie wiem czy przychodzą SMS, nie zabrnęłam tak daleko z wykorzystaniem transferu
3. Za 30,74 zł/ msc można sobie wykupić nielimitowany internet albo za 22,14 można dokupić 3 GB

Mogę podesłać zrzut z Play24 jakie tam są możliwości do dokupienia
  • Odpowiedz
@GreenWeb: Mi głównie zależy by potem na fakturze nie zobaczyć dodatkowych opłat za korzystanie z neta (Tak jak lata temu.... Ach #orange, same wspomnienia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Screena nie musisz, sam zaraz się tam zarejestruje.
  • Odpowiedz
@chomik3: nolimit w play to 10gb po wykorzystaniu ktorych spada do 1mbit/s. po 6 mcach masz 4GB po ktorych wykorzystaniu bofajze 8kb/s ale nie pamietam dokladnie i lepiej sprawdz w regulaminie.
spokojnie, nic Ci sie wiecej nie naliczy za transfer, no chyba ze wyjedziesz za granicę.
  • Odpowiedz