Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie dzisiaj tablicę na Facebooku, kiedy natknąłem się na obrazem z załącznika.

To już parę lat odkąd internet jest moim jedynym źródłem wirtualnej rozrywki i informacji. W międzyczasie od czasu do czasu przy okazji odwiedzin u znajomych widziałem odpalone telewizory z różnymi kabaretami. Według wstępnego poszukiwania autorzy tego mema - Kabaret Skeczów Męczących - to jakieś gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Nie rozumiem. Pamiętam czasy Smolenia i oglądam czasem archiwalne kabarety. Powiedzcie mi ze mną jest coś nie tak czy naprawdę telewizja zeszła na psy aż tak bardzo, że komentujące Karyny i Seby pieją z zachwytu nad poziomem humoru tegoż mema? Ten mem jest wybitnie śmieszny w porównaniu z tym, co leci w telewizji? A z resztą... odsyłam was do przeczytania...

[RakContent]
Link do wpisu na Facebooku

#kabaret #patologiazmiasta #facebook #facebookcontent #upadekcywilizacjibialegoczlowieka #rakcontent
Pobierz T.....u - Przeglądałem sobie dzisiaj tablicę na Facebooku, kiedy natknąłem się na obr...
źródło: comment_vQv6x3oF0A5rzyoxETI17kZE3GQ6n5Dx.jpg
  • 7
@Tostu: nigdy nie śmiałem się z Kabaretu Skeczów Męczących. co innego Jachimek, który miał przynajmniej skecz o bramkarzu i własną zapowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)