Wpis z mikrobloga

http://www.aliexpress.com/item/Original-Genuine-Touch-Screen-Display-for-Oneplus-one-LCD-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement-for-1/32263210979.html
(from AliExpress Android)
Ja miałem stąd ale razem z ramką i wyświetlaczem, łatwe do przełożenia. Jakieś 30 min mi zajęło. A mój tel był w oryginalnym case-ie j tak szlak go trafił a spadł może z 40 cm na ziemię. Także wiem co czujesz chociaż mój tel jeszcze nadawał się do użytku, a jak chcesz sam wyświetlacz to mam gdzieś na stanie :D
@JanuszJanuszy:
@trollasek: @aro84: Miałem jedynie case Diztronic TPU, ale spadł prosto na ekran na płytę kamienną ;d

@michal-zalewski: Dzięki za linka :D Wymienię chyba razem z ramką i LCD, bo jak czytałem na necie, to żeby połączyć dotyk z wyświetlaczem potrzeba jakichś profesjonalnych narzędzi, aby nie powstały bąbelki powietrza itd. ;d
@JanuszJanuszy: ja robiłem u producenta. Zapłaciłem ok £90 i trwało prawie miesiąc czyli no prawie dwa razy tyle niż taki wyświetlacz z aliexpress ale za to dostałem całkowicie nowy telefon. Ja bym nie ryzykował z podróbami.