Wpis z mikrobloga

@ShotgunXC: jak Cupra nie ma charakteru to nie wiem. Obydwa auta raczej się pozytywnie wyróżniają na ulicy, ale mi się osobiście Cupra bardziej podoba. Ostatni argument trochę taki dziwny, ale szanuję - co najwyżej mogę Cie próbować przekonać do VAGów.
Ja niestety jestem biedakiem i na pół z ojcem musiałem kupić FR, na Cuprę nie starczyło :(
@ShotgunXC: to prawda, takie narzekania słyszałem nawet w samej fabryce Seata. Można oczywiście dobrać pakiety czy opcjonalne zderzaki/progi, no ale podstawowa Cupra specjalnie się nie różni od tych gorszych wersji (mimo wszystko według mnie nawet te tańsze wersje wyglądają spoko).
Są plotki o tym że przy faceliftingu w przyszłym roku ma wyjść Cupra R, ciekawe czy zrobią coś poza wsadzeniem 4x4 z Golfa i paru kliknięć w komputerze co by miało
@ShotgunXC: Podzielam wasze zdanie w 100%, Leon cupra 1 pielna mięsista sylwetka, tylek poprostu muskularny zdający sie mówić"nie staraj sie i tak nie dojdziesz". Dwójeczka początkowo mi się nie podobała, trochę nadmuchana bryla, natomiast z biegiem czasu przekonałem sie do niej, sporo charakteru. Dwójka to mój cel na kolejny zakup, ewentualnie a4b7 q. Swoja drogą bywam od weekendu na nurburgring, sporo tych meganek rs jeździ i to grubo jeździ, robiąc soczyste