Wpis z mikrobloga

Jamesa, Danilo i Kroosa trzeba po porstu #!$%@?ć. Real gra w 8. James powinien jeszcze jeden dzień spędzić nagrywając gówno-reklamy, albo jadąc na gówno-reprezentacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#realmadryt
  • 9
  • Odpowiedz
@merengue: James najlepszy zawodnik realu w pierwszej połowie, wrócił po długiej kontuzji i od razu złapał dobrą formę wg. mnie ale, jedyne zagrożenie padło spod jego stopy, wnosi #!$%@? jakości do gry, ale ty i tak napiszesz #jamescwel. Nawet mi cie nie żal
  • Odpowiedz
@elwisz: Czyli mi się tylko przesłyszało jak to Pan Gwiazdor się oburzył na konfie podczas zgrupowania, że nie jest w pełni sił. Od dziś jestem hejterem tej imitacji środkowego pomocnika #jamescwel
  • Odpowiedz
@Bodzion: #!$%@? mać kolejny #januszfutbolu, James miał grać w ŚRODKU, a ten gwiazdorek stał z przodui czekał na piłke mając kompletnie #!$%@? na to, że Modric musi kryć 3, bo Kroos staje się drugim Alonso jeżeli chodzi o grę w obronie (mijany jak tyczka), sam fakt, że Iniesta wyglądał dziś jak jego wersja z 2010 roku to właśnie zasługa gównianego środka pomocy. A sam James dziś gówno w dryblingu, gówno
  • Odpowiedz
@merengue: ja rozumiem, że opinie są różne ale wstyd w ogóle coś takiego czytać... Co do Danilo się zgodzę bo koleś miał kupę w gaciach zanim się mecz rozpoczął. Ale James? Seriously? Najlepszy transfer Realu od czasu Ronaldo. Jedyna nadzieja, że z tego gówna, które nazywamy obecnie "atakiem" jeszcze coś się ruszy. Mamy po 100 mln drewna na każdej stronie i jakiegoś barana na ławce a Ty o Jamesie? ( ͡
  • Odpowiedz
@podubin: Tak, dziś gra ruszyła jak tan obibok został zmieniony przez Isco (co już samo w sobie świadczy jak grał), James poza 2 strzałami nie pokazał NIC i gadanie, że był "najlepszy" w Realu dziś swiadczy o kompletnej ignorancji.
  • Odpowiedz
@merengue: nawet mi się nie chce tych wypocin czytać... Idź obierać cebule bo Ci się we łbie #!$%@?ło, że zły James powiedział coś co Ci się nie spodobało w wywiadzie. Obibok ja #!$%@?... Gdy ten koleś trenuje parę godzin dziennie Ty pierdzisz w stołek i nazywasz go obibokiem...
  • Odpowiedz