Wpis z mikrobloga

@Ja_prawie_nie_klamie: xD

Niestabilny, bo?

Co do xcode nie wiem. Ale jak kodzilem w VS to było bardzo traumatyczne przeżycie.

Natomiast to, że przystosowany dla ludzi którzy robią jedna rzecz naraz xD mógłbyś rozwinąć? Prawilnie przypomnę ze ostatnio Windows #!$%@? pomysł z kilkoma workspaceami. Od maca i linuxa.
  • Odpowiedz
  • 0
@panodzupy: A ja zapomniałem że rozmawiam z heheprofesjonalistą z maczkiem siedzącym w starbaksie i wrzucającym focie z filtrem na instagrama, który oczywiście nie gra w gry, bo mu kawusia stygnie. Taką rozmowę to sobie możesz prowadzić z innymi rurkowcami, bo wychwalasz ten unixa pod niebiosa, a kiedy wytknąłem jego podstawowe wady, jak brak sporej części gier i dość dużej części programów, o gui nie wspominając, to przerzuciłeś się na Mac OS.
  • Odpowiedz
@tellet: o kisne dalej xD a wiesz ze os x jest na FreeBSD które jest na Unix? XD

Zresztą już mnie oceniłeś jako hipstera z makiem którego hobby jest fotografia, a powiem ci ze cenie system appla tylko i wyłącznie dlatego, że jest na Unix. Mam crona, wbudowane ssh, mogę skryptowac wgrać sobie zshella, konfigurować vima. Standardowe rzeczy hipstera z kawusia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@panodzupy: No i dlatego robisz z niego "nadsystem"? Wielki mi nadsystem, owszem przy niektórych rzeczach nie ma porównania, ale na pewno nie dyskwalifikuje windowsa na każdej płaszczyźnie. Ba, na wielu, tak jak właśnie ilość programów czy właśnie faktu, że 95% aplikacji ma interfejs stworzony dla ludzi a nie nerdów piszących wszystko z palca, windows miażdż uniksy.
  • Odpowiedz
M$ wsadził do jądra systemu NT obsługę graficznego interfejsu co jest nieporozumieniem i brnie w to dalej. Dlatego tak słynny jest ten bluescreen, a nie kernel panic.

Wygrało rozwiązanie z lepszym marketingiem a nie o lepszej architekturze.
@panodzupy:

Od 7 lat używając win7 a teraz 8.1 widziałem bluescreena tylko parę razy na moim wtedy 7 letnim juz hapeku gdzie się po prostu zaczął przegrzewac lub były problemy z HDD. Ale już
  • Odpowiedz
o kisne dalej xD a wiesz ze os x jest na FreeBSD które jest na Unix? XD

Zresztą już mnie oceniłeś jako hipstera z makiem którego hobby jest fotografia, a powiem ci ze cenie system appla tylko i wyłącznie dlatego, że jest na Unix. Mam crona, wbudowane ssh, mogę skryptowac wgrać sobie zshella, konfigurować vima. Standardowe rzeczy hipstera z kawusia xD
@panodzupy:

Tak. I z tego powodu, że w Windows to
  • Odpowiedz
@muchabzz:

Wy nadal nie rozumiecie, że OS X niszczy Windowsa w każdym calu. System od Appla jest lepszy od Windowsa, bo:

A. jest stabilniejszy (UNIX)
B. jest bardziej user-friendly (ma zdecydowanie lepsze UI, swoja droga POSIXowe)

I skisłem jak powiedziałeś ,że widziałeś bluescreena tylko kilka razy xD Mój linux chodzi 4 lata BEZ PRZERWY i żadnego panica nie było, więc wiesz xD Zresztą jak się popodmienialo binarki w /usr/bin tak ,że
  • Odpowiedz
@panodzupy: taaaa bo przegrzewający się procek na Linuxie oesixie frebiesdi nie będzie zauważony. Buahahahaha.
Jeśli twój linux nie reaguje na przegrzanie układów to tym gorzej dla linuxa
  • Odpowiedz