Wpis z mikrobloga

Mirki, czy nie macie wrazenia, ze po ostatnich kilku sukcesach i wejscu w gorace Naszego tagu narobilo sie tu troche, hmm.... dzieciakow? Nie wiem jakiego dokladnie okreslenia uzyc bo wszyscy jestesmy amatorami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pytania typu:
co to jest AKO?
co to sa te cyferki przy druzynie?
co to jest zamykanie zakladow? ja nie mam czegos takiego?
co to znaczy -1 przy druzynie?
itp. itd. poprostu rozwalaja mnie na lopatki!

mozecie psioczyc na mnie, kazac usuwac konto ale ja wiem swoje. Jak chcesz sie w to zaczac bawic i wydawac swoje, ciezko zarobione pieniadze i nie miec w ogole wiedzy co z czym i dlaczego to sorry. Wolalbym oddac ten hajs na jakis dom dziecka lub fundacje.

pozdrawiam i zycze gory siana bo dzis zaczynaja sie zniwa ( ͜͡ʖ ͡€). A kulminacja nastapi w czwartek przy overach :)

#bukmacherka
  • 18
  • Odpowiedz
@PanFlips: niektóre rzeczy są dość skomplikowane, więc moim zdaniem od tego jest forum, żeby o takie rzeczy pytać.
Czasem ktoś obstawia 12 koreańską ligę dziewczynek na wózkach u7 @9473 i do tego gospodarze 0,0;-0,5 i ciężko to wykminić o co chodzi :). Każdy kiedyś zaczynał więc bez przesady :P
  • Odpowiedz
@gruszak: tak, ale google nie boli, tam naprawdę to wszystko można znaleźć, zamiast zaśmiecać tag. Jak zaczynałem, też nie znałem wielu terminów.
  • Odpowiedz
@PanFlips: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ
  • Odpowiedz
@gruszak: ale ja nie twierdze, zeby nie pomagac. Tylko ja wychodze z zalozenia, ze najpierw sam googluje temat, a jak nie moge go ogarnac to pytam madrzejszych. Szczerze mowiac na poczatku sam mialem problemy z HC azjatyckimi.
Chodzi mi o takie banalne pytania tego typu co wymienilem wyzej. Witki opadywajo ツ
  • Odpowiedz
@gruszak: ok, jednak pod tagiem jest wiele wpisów, można poczytać.
Praktycznie w każdym są te same pytania i podane odpowiedzi, nie ma sensu pytać się o to samo 10 razy, gdy większość jest napisana.
Troszeczkę poświęcenia albo google. Każdy by chciał mieć podane wszystko na tacy :p
Oczywiście no offence :)
  • Odpowiedz
@PanFlips: Też mam takie odczucie. Jeszcze zrozumiem pytania o jakiś trudne zagadnienia, ale jak pięć razy dziennie zadawane jest pytanie: "Jakiego buka polecacie?", to mam ochotę przestać obserwować ten tag i skupić się tylko na tagach typujących mirków.
  • Odpowiedz
@PanFlips: no ja bukmacherke przestałem obserwować bo tak trochę z tego tag meczowy się zrobił, a nie potrzebuje kilku powiadomień naraz, że ktoś #!$%@?ł akurat bramke i jakiś mirek ma szanse na pińć cebuli, zaczne chyba tylko obserwować pojedynczych mirków a tag bukmacherka otwieram żeby popatrzeć czy jest coś ciekawego :P
  • Odpowiedz
poczytajcie sobie komentarze w ostatnim wpisie mudkipz. No #!$%@? masakra jakas! pierwszy z brzegu: co to znaczy suma goli druzyny? albo "jak polaczyc typy bo robi mi pojedyncze zaklady" albo ten - moj faworyt " wczoraj zalozylem konto, gdzie znajde te mecze?" no nic tylko rozbieg i jebnac w sciane
  • Odpowiedz
@PanFlips: mam wrażenie, że "łatwy zarobek u buka" pojawił się u ludzi nawet nieobytych z samą piłką (sportem)

trochę tak jak chcielibyśmy stawiać skiny czy coś w CS'a , ale nie robimy tego, bo nie wiadomo co to 'rush bi #!$%@?', 'dwóch na midzie' 'fnatic ssie' 'pashatriceps sprzedaje regularnie mecze'
  • Odpowiedz