Wpis z mikrobloga

@Rosuene: On od 20 lat mówi że zaraz wybuchnie wojna. Już miała wybuchnąć po wyborze na prezydenta Dudy. Wcześniej mówił że Unia się rozleci, o tym bredził już w 1992 roku i cały czas tak bredzi że UE się rozpadnie, że wybuchnie wojna światowa, a jak coś się sprawdzi po 169 latach, to stwierdzi że jest geniuszem i miał rację xDDD
@pawelczixd: Bzdura, jest mnóstwo zawodów w których stary człowiek nie wyrobi nie mówiąc już o tym, że tym samym przymusowo zajmuje miejsce młodemu pokoleniu i nie mówię tu o pasibrzuchach z urzędów ani o paniusiach pijących kawę za biurkiem tylko ludziach którzy pracują ciężko fizycznie.
@Rosuene: co to ma do ekonomii? Jeżeli wiek emerytalny pozostałby na niezmienionym poziomie nasz genialny system repartycyjny upadłby znacznie szybciej niż upadnie a ludzie pozostaliby bez emerytur już za kilkanaście lat.
@pawelczixd: Że upadnie to wiadomo, dlatego niech pomyślą jak płacić emerytury i dadzą młodszym wybór bo ja np nie mam ochoty brać udział w ich "inwestycji" wolał bym sam sobie odkładać, już swoim geniuszem #!$%@? mi pieniądze z OFE fakt faktem dużo tam nie miałem ale mimo wszystko, za pare lat znów coś wymyślą i znów komuś ukradną
@Rosuene: System musi upaść, bo jest źle skonstruowany. Jedyne co będą robić to to, by jak najdłużej istniał, bo to może doprowadzić do zmiany władzy w trybie przyspieszonym