Wpis z mikrobloga

Ostatnio wrzucałem zdjęcia słoneczników które wydłubałem i dwie osoby prosiły o jakąś galerię. Jest to moje hobby, kompletnie nie wiążę z tym jakichkolwiek zarobków, choć czasem kilka złotych wpadnie.

Większość prac jest w "fazach alfa" - Po prostu jak mam ochotę idę i dłubię, jeśli brak weny to i tydzień potrafię dłut nie ruszać.

Wiem, że do "profeski" sporo mi brakuje, ale jestem zadowolony z efektów swoich prac.

Daję tutaj, bo uważam że znalezisko jest niepotrzebne dla jednej galerii. To tylko część prac jakie zrobiłem, sporo porozdawane - posprzedawane, nie przywiązywałem wagi do uwieczniania wszystkiego na zdjęciach.

Oto link do galerii: http://www.behance.net/gallery/Dlubanko/8334611

Ci których miałem zawołać: @PanBulka @orchis1565 @Luxik

Ps. Dziękuję @bogiubogi za link do strony na której mogłem zrobić galerię.

Dodatkowo od Pana @szymon_jude padł pomysł: " zrob logo wykopu, i zrob o tym znalezisko i masz glowna :) napisz, ze wszyscy, ktorzy wykopia wezma udzial w losowaniu tej rzezby a bedzie hit ;)" - Co wy na to? - Zrobienie tego logo może mi trochę zająć, ale jeśli będą zainteresowani to jak najbardziej mogę się w to pobawić. :)

#dlubaniewdrewnie #qfarcowyrzezbiarz #pytajo #rzezbienie #rzezba #hobby #chwalisie #mikroreklama #wykop #konkurs
Q.....y - Ostatnio wrzucałem zdjęcia słoneczników które wydłubałem i dwie osoby prosi...

źródło: comment_jP3qcgB4rFxJm8Qkjq5G1x8GgBHdMUl3.jpg

Pobierz
  • 9