Wpis z mikrobloga

Wykupiłem na poczcie o2 pocztę bez reklam a mimo to dostaję spam z adresu no-response@o2.pl. Nie ma ktoś z was takiego samego problemu jak ja? Pisałem już kilkukrotnie do obsługi klienta ale oni odpisują "pracujemy nad tym problemem" i tak już od miesiąca.
Uprzedzam pytania dlaczego korzystam z tego gónwa a nie z gmaila, zalozylem tam pocztę zanim gmail był tak dobry, a nawet chyba jeszcze gmaila wtedy nie było.
#o2pl #poczta #email #oszukujo #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
@wykopek_z_przymusu: traktuję to jako ostateczność, bo mimo wszystko będę musiał ręcznie spam rozdzielać. Od kąd zapłaciłem za brak reklam dostaję je tylko z jednego adresu, ale dopóki nie zapłaciłem to przychodziły z kilkunastu albo i więcej różnych adresów. W sumie to napisałem głównie żeby sprawdzić czy to jest problem większości czy to jest problem z moim kontem i tylko mi przychodzą reklamy. Jeżeli z moim kontem to nie odpuszczę, jeżeli to
  • Odpowiedz
@siwersss: Spoko, ale muszę ci przyznać, że jesteś naprawdę oryginałem płacąc w dzisiejszych czasach za podstawową funkcjonalność tej podpoczty jaka jest w lepszych seriwsach za darmo :)

np. taki gmx, ma bardzo dobre i liczne opcje filtrowania spamu, załóż konto, obwąchaj i sam zobaczysz.
  • Odpowiedz
@wykopek_z_przymusu: niedrogo, bo około 10zł smsem rocznie, to się skusiłem, ze względu, że dziennie potrafiło przyjść 20-30 maili od tej pseudopoczty. Ale jak tak piszę z Tobą, to chyba mimo wszystko postawię sobie przekierowanie, żeby nie wspierać tych oszustów
  • Odpowiedz
@siwersss: mam pocztę o2 podpiętą do gmaila, gmail sam wrzuca spam do spamu i zaciąga z o2 tylko wartościowe maile. Spam z jednego adresu jesteś w stanie wyciąć jedną formułką napisaną w 10 sekund
  • Odpowiedz