Wpis z mikrobloga

Dotarł hub 7 portów USB 3.0. Czy u Was też ta wtyczka od zasilania przy hubie nie chce wejść do końca? Widać to na zdjęciu, dalej się nie da włożyć. Ale gdy podłącze do prądu, to hub świeci.
Działają tylko 3 pierwsze porty, w "menedżer urządzeń" jest nieznane urządzenie usb. Instalowaliście jakieś sterowniki?
Link : http://en.jd.com/product/New-7-Port-USB-3-0-High-Speed-Hub-On-Off-Switch-EU-AC-Power-Adapter_670451.html

#jd #pokazjd
hotcold - Dotarł hub 7 portów USB 3.0. Czy u Was też ta wtyczka od zasilania przy hub...

źródło: comment_pUf70SqpboIIfukfNluVvb2aN1dvmDeO.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Wtyczka mi tak samo wchodzi i dalej docisnac sie nie da. Mi tez dzialaly tylko 3 porty. Przez przypadek pozmienialem rozne ustawienia w kompie dot USB i zaczely dzialac wszystkie ale nie wiem czy to to pomoglo czy to zbieg okolicznosci...
  • Odpowiedz
Ten urządzenie to pewnie 2 huby po 4 porty, z czego drugi hub jest podłączony do portu z pierwszego. Nieznane urządzenie w win to drugi hub który nie działa :p Pokaż zdjęcia ze środka, pewnie Chińczyk źle zlutował
  • Odpowiedz
W tej chwili już działają u mnie wszystkie porty, ale prędkość jest niższa. Mam w tej chwili tylko dysk twardy usb 3.0 i tylko dwa razy udało mi się uzyskać taką prędkość jak powinna na tym hubie.
Może komuś się przyda, to co myślę, że pomogło, aby działało. Pomogło usunięcie tego urządzenia, które było nierozpoznane w Windows z menedżera urządzeń. Wtedy dodane zostały aż 4 nowe urządzenia usb do listy. Dodatkowo odznaczone
  • Odpowiedz