Wpis z mikrobloga

  • 217
@Zdejm_Kapelusz: To na trójce puszczają muzykę? za każdym razem jak przełącze to gadają jakiś smęty. Nie rozumiem tej mody na trójkę nigdy nie znalazłem tam utworu który by mi się podobał.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: tez probowalam, ale to zagadywanie cale dnie nie pasuje mi do pracy, rozpraszam sie za mocno.

@Dork ujdzie, ale troche mnie juz tez zaczymaja irytowac, bo mimo ogromnego wyboru puszczaja codziennie to samo. no i rembiszewski z kijem w...rano, a no i od jakiegos czasu w pn w poludnie wrozbita Maciej-wtf! wylaczam radio na godzine.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: w dzień (zwłaszcza rano) jest średnio bo jest tam sporo polityki, jęków o płacenie abonamentu i tym podobnych bzdur, najlepsze autorskie audycje są później. Ma to swoje minusy bo jeśli nie pasuje Ci dany temat to właściwie przez godzinę możesz słuchać czegoś innego ale jeśli coś polubisz to potem czekasz na następną tydzień czy co ile jest dana audycja.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: no na to wychodzi, bo na trójce możesz usłyszeć praktycznie każdy gatunek muzyczny poza tymi śmieciowymi piosenkami. Jest elektronika, hip hop, jazz, blues, nawet metal, z tym że każdy redaktor puszcza swoją muzykę, nikt mu nie narzuca playlisty dlatego trzeba wiedzieć kto i kiedy ma audycję.
  • Odpowiedz
@zippyo: Gacek trochę przegina, ale w Trójce najbardziej wartościowe jest to, że jest mnogość audycji z muzyką różnoraką, trochę gadaniny i głupot wszelakich. Dla osób, takich jak ja, które słuchały Trójki od maleńkości na wszelkiej maści unitrach i kasprzakach, nie może być innej stacji. Choć przyznaję, że wyłączam ją w piątkowe południe i czasem przy powtórce z rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zippyo: @Zdejm_Kapelusz: nie kminię co ludzie mają do tej biednej Gacek. Śmiesznie przekomarza się z Mannem i razem puszczają fajny miks utworów. A, no i trochę pokazała kiedyś cycki ;)

ja najbardziej nie lubię akademii rozrywki w pracy, bo sam mogę się z tego czasem podśmiać, ale jak coś żenującego leci, to głupio jak wszyscy słuchają.

No i ostatni koncert/wywiad z Zaz był poniżej krytyki, nie wiem co się Baronowi
  • Odpowiedz