Wpis z mikrobloga

@Pathlogan: tez probowalam, ale to zagadywanie cale dnie nie pasuje mi do pracy, rozpraszam sie za mocno.

@Dork ujdzie, ale troche mnie juz tez zaczymaja irytowac, bo mimo ogromnego wyboru puszczaja codziennie to samo. no i rembiszewski z kijem w...rano, a no i od jakiegos czasu w pn w poludnie wrozbita Maciej-wtf! wylaczam radio na godzine.
@Pathlogan: w dzień (zwłaszcza rano) jest średnio bo jest tam sporo polityki, jęków o płacenie abonamentu i tym podobnych bzdur, najlepsze autorskie audycje są później. Ma to swoje minusy bo jeśli nie pasuje Ci dany temat to właściwie przez godzinę możesz słuchać czegoś innego ale jeśli coś polubisz to potem czekasz na następną tydzień czy co ile jest dana audycja.
@zippyo: Gacek trochę przegina, ale w Trójce najbardziej wartościowe jest to, że jest mnogość audycji z muzyką różnoraką, trochę gadaniny i głupot wszelakich. Dla osób, takich jak ja, które słuchały Trójki od maleńkości na wszelkiej maści unitrach i kasprzakach, nie może być innej stacji. Choć przyznaję, że wyłączam ją w piątkowe południe i czasem przy powtórce z rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zippyo: @Zdejm_Kapelusz: nie kminię co ludzie mają do tej biednej Gacek. Śmiesznie przekomarza się z Mannem i razem puszczają fajny miks utworów. A, no i trochę pokazała kiedyś cycki ;)

ja najbardziej nie lubię akademii rozrywki w pracy, bo sam mogę się z tego czasem podśmiać, ale jak coś żenującego leci, to głupio jak wszyscy słuchają.

No i ostatni koncert/wywiad z Zaz był poniżej krytyki, nie wiem co się Baronowi
@Zdejm_Kapelusz: ja ostatnio spytalem kolegi z pracy, czy nie bedzie miał nic przeciwko, jak zmienię stacje na rockową. Nie miał nic przeciwko, dopóki nie zagrali Rammsteina. Powiedział ze rock zniesie, ale niemiecki to juz za duzo.
@Zdejm_Kapelusz: Tylko nie trójka. Jak dojeżdżałem do pracy z ludźmi to raz w miesiącu musiałem tego słuchać całe pięć dni. Mój poziom zażenowania przekraczał normy. Ten zniewieściały głos prowadzącego poranną audycję, albo stary, sapiący do mikrofonu Mann. Ja wiem, że to legenda Polskiego Radia, ale niech tą legendą zostanie. Jeszcze to ich zapraszamy do reklamy... Nie mogłem tego znieść! Albo jak się przez cały tydzień rozpływali nad Bohemian rapsody w wykonaniu
sapiący do mikrofonu Mann.


@AllOver: oj tak. W piatki zazwyczaj omijam jego audycję, bo rzadko rozumiem co on w ogóle mówi do mnie :) Ogólnie Trójki lubię sobie posłuchać, ale bardziej dlatego, że to praktycznie jedyne radio jakie mi aż tak nie przeszkadza. Aczkolwiek i ono ma wiele, wiele wad. Czasem czuć jakby byli oderwani od świata i robili to radio tylko i wyłącznie dla siebie.
@Zdejm_Kapelusz: popieram bo mam ten sam problem, u mnie RMF non stop. Trójka spoko, ale jakoś na dłuższą metę męczące radio, muzyka trochę nudząca. Z rana słucham codziennie, później już gorzej (nie licząc "za a nawet przeciw")
@Zdejm_Kapelusz: > Czwartek będzie lepszy.

Czwartek będzie nudny.
Radio jak radio - nic nie mam do trójki, jak ktoś lubi dużo gadania w stylu "jesteśmy wyjątkowi i najlepsi" + "alterantywna" muzyka na jedno kopyto, niech słucha. Ale z trójkomaniaków beka. Zamiast słuchać w spokoju swojego radia, to chodzą i pieprzą jak to inne radia są beznadziejne. I tylko trójką !!1! one

trochę #patologiazmiasta
Najlepsze audycje są w nocy....Ciemna strona mocy, Strefa rokendrola wolna od angola, Ossobliwości muzyczne, Potrójne pasmo przenoszenia i Trzecia strona księżyca.
@kapuczino: Nie jestem totalnym wyznawcą Trójki, choć mam do niej największy sentyment. Jak już pisałem wyżej, zdarza mi się jej również nie dzierżyć i po prostu zmieniam stację. Ale w porównaniu do rozgłośni, które puszczają muzykę ustaloną przez komputer co do godziny i zmieniają jedynie informacje w wiadomościach, coś mnie trafia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zdejm_Kapelusz: Ja mam w samochodzie zapisane po kolei Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Czwórkę, Radio RAM, Antyradio, Rockradio, RMF Classic. Rano jak jadę do pracy to słucham Jedynki, a jak chcę muzykę to mam szeroki wybór ;)
@Zdejm_Kapelusz: Ja musiałem uciąć przewód w głośniku, bo rak w postaci eski sączył się nieubłaganie(najgorsza jest ta gównopiosenka, w której babsko wyje "how deep is your love"). Powiedziałem, że jak ustawią Antyradio, RMF Classic albo Chilli Zet to im naprawię...


@S-Type: hm, drESKĘ porównujesz z Antyradiem czy RMF Classic? Jesteś z tych co to tylko TOK FM czy inne gadające pierdoły chcą mieć ustawione? :P
@enron: Chyba źle mnie zrozumiałeś ;p Gardzę eską, a domagam się jednej z wymienionych stacji.


@S-Type: aaa, OK - jakoś krzywo zrozumiałem że im naprawisz "ustawienie na Antyradio/RMF Classic/Chilli Zet" :)
@Zdejm_Kapelusz: lubiłem trójkę dopóki nie musiałem słuchać jej półtora roku w pracy przez 5 dni w tygodniu. na samą myśl o #!$%@? Strzyczkowskiego w południe albo o Powtórce z rozrywki przechodzą mnie ciary.
@Zdejm_Kapelusz: Ty to chyba rakowych stacji jeszcze nie słyszałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
włącz Plus i dowiedz się jakiego ja codziennie raka dostaje bo Grażyny w pracy się bijo o dysko polo (,)

Btw. wolę PR Wrocław niż Trójkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
na trójce możesz usłyszeć praktycznie każdy gatunek muzyczny poza tymi śmieciowymi piosenkami


@gybefan: Trójka jest przeciętnie dobra, w najlepszym razie. I na pewno nie ma tam wszystkich gatunków muzycznych, puszczali kiedyś J.S. Bacha? Lub chociaż Chopina. Na pewno nie wtedy, kiedy ja słuchałem. Dlatego tylko Dwójka z radiów, ale i tak wolę słuchać własnoręcznie dobranej muzyki.