Wpis z mikrobloga

Jutro, czyli ponad pięć tygodni od zapowiedzi, posłowie PiS złożą wniosek o powołanie sejmowego zespołu do spraw monitorowania internetu. Zespół ma wyszukiwać w sieci wypowiedzi szerzące nienawiść i nawołujące do przemocy. Ma je zgłaszać prokuraturze i śledzić postępowania, związane z ich ściganiem. (..)

źródło: http://m.interia.pl/fakty/news,nId,890738

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pis #komunizm #podgladajo #inwigilacja #sztum #polityka
  • 12
@marcinnet: Nie nie dotknie mnie to w żaden sposób. Dotknie Lisa i bandę, psychonazioli, ultralewactwo i każdą inną umysłowo ubogą grupę ludzi przez których nie można prowadzić rzeczowej i merytorycznej dyskusji publicznej. Nie będę musiał psioczyć na "migrantów" bo po prostu ich nie przyjmiemy, a gdy coś nie będzie mi się podobać będę mógł podpisywać petycje i uczestniczyć w referendach. To oczywiście idealistyczny wariant do którego trzeba zmiany w trybunale, by
@KeyserSoze: A po rządach PiSu przyjzie ktoś dla kogo ultraprawica będzie grupą umysłowo ubogą. I możesz w to nie wierzyć ale dla kogoś ty możesz być taką osobą. Ocena indywidualna.
@SirSherwood: To jest pojęcie tak miałkie że dla mnie np Krystyna Pawłowicz szerzy nienawiść w internecie.
Wykopki cieszące się że wszelkie "lewactwo" dostanie po tyłu zapominają że kiedyś władza się zmieni a wtedy to lewactwo będzie ścigać "prawactwo". Ze ścigających
@KeyserSoze: @marcinnet: @SirSherwood: @marc1027: @Liberman:

Wszyscy zapominacie, że oni siedzieli wszyscy i z prawa i z lewa, przy jednym stole i sprzedali Polskę już 25 lat temu.
Opowiadanie się, za którąkolwiek partią, która uczestniczyła w rozbiorze komunizmu, to jak opowiadanie się za złem. Poglądy powinny być wyważone. Centralizacja politczna, to jest jedyny sposób aby pogodzić wszystkich. Mnie ani do prawaków, ani do lewaków zaliczyć nie można.

Kocham