Wpis z mikrobloga

#wow #worldofwarcraft #warcraft
Chciałem wrócić do gry w WoWa, którą skończyłem na ubiciu Arthasa w Wotlku (dla mnie historia WoWa po tym dodatku wiele straciła). Odpaliłem sobie tego triala, troszku gram, ale strasznie się tu wszystko pozmieniało, dlatego mam parę pytań. Najpierw kilka moich spostrzeżeń + pytanka i poprawcie mnie, jeśli się mylę:
- loot zbierany jest teraz z wielu mobów w okolicy jednocześnie, nie trzeba chodzić i otwierać kilku worków
- nastąpiło zmniejszenie ilości skilli? gdy wchodzę w księgę jest tam zaledwie po kilkanaście zaklęć dla dwóch stron, kiedyś to się miało 3 bary przepełnione zaklęciami
- jak wybrać frakcje Pandarenem? Czy on zawsze jest neutralny?
- o co chodzi z w tej całej bitwie zwierzaków (chyba to się pet battle nazywało). Coś jak pokemony w wersji WoW?
- gra jest teraz zdecydowanie łatwiejsza i od samego początku nie ma możliwości się pogubić
- Worgenem pod postacią wilkołaka gra się cały czas czy to od czegoś zależy?
- da radę grać bez płacenia plnów? Podobno teraz jest jakaś waluta w grze do opłacenia abonamentu.

W sumie tyle póki co, parę wskazówek co do gry również by się przydało jeśli ktoś może pomóc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@mat1989:
1. Tak. Autolooting podnosi ze wszystkich ciał w pobliżu.
2. Tak. Zmniejszyli ilość skilli ale dalej możesz mieć z 3 pełne bary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Robiąc podstawowego quest chaina dojdziesz do momentu wybrania frakcji.
4. Pokemony :)
5.
6. Nie grałem nigdy worgenem więc nie wiem.
7. WOW Token kupisz na AH. Osobiście gram już 5 miesiąc za free.
@mat1989: Tak, loot zbiera się z jakiejś okolicy. Tak, jest mniej skilli, ale kazdy jest przydatny, jedne usunięto, inne połączono.Pandarenem wybierasz potem frakcję, po zrobieniu start zone, około 10-12lv. Pet battl to coś na kształt pokemonów. Gra jest prostsza w obsłudze po prostu i bardziej przejrzysta. Worgenem chyba można się zmieniać w człowieka, nie znam szczegółów alliance scum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da radę grać bez płacenia
@xzseba: @dodzik: @Jednobrewy: @czullo: ok, pograłem więcej i to już chyba ostatnie pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- co się stało z drzewkiem talentów? teraz (gram huntem w MS) mam do wyboru w nowej zakładce tylko 2 skille i niczego nie rozdaje, żadnych punkcików. Teraz tak to tylko wygląda?
- czy achievementy są teraz wspólne dla wszystkich postaci? Widzę osoby na 5 lvlu z
@mat1989:
-talenty wyglądają tak, że co 15 albo 10 leveli począwszy od levela 15. masz do wyboru jeden spośród 3 talentów.
-Niektóre są wspólne, a niektóre na postać. Np. tytuły za pvp(gladiatory etc) masz na daną postać, a np. tytuly za reputacje czy za bossy są Account Wide(tak samo mounty).
-Adventure guide nie wiem, bo dodali niedawno a jakoś tak wbiłem ostatnio tylko, żeby zgarnąć łosia z Archimonda i więcej się