Wpis z mikrobloga

Rezygnuje z pracy.
Mam z tego roku jeszcze ok 11 dni urlopu, więc pokryje to w całości okres wypowiedzenia 14 dni. Nawet jeśli okres wypowiedzenia zacznie się 4 stycznia.(od pełnego tygodnia)

Czy z nowym rokiem przysługuje mi cały nowy urlop i mógłbym mieć go do wykorzystania? Czyli wypowiedzenie złożyć dopiero pod koniec Stycznia powiedzmy, a wcześniej być na urlopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie jakby tak było to prawie i wypowiedzenia by mi nie trzeba było, bo umowa mi się kończy w połowie Lutego jakoś.

#hr #praca #pracbaza #pytanie
  • 15
@a_new_error: Czyli jakbym się nie zwalniał to w styczniu tak czy inaczej mógłbym wziąć tylko 2 dni urlopu?

Albo wziąć więcej niż dwa, a przy wypowiadaniu umowy byłoby mi to odjęte z wypłaty czy inaczej uregulowane?
Tak pytam, bo nigdy nie miałem problemu z braniem urlopu na początku roku, ale może i to było robione 'na zapas'.
W tych sprawach jestem noga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WalWMordeDlaJezusa: Boje się tylko, bo podstawę mam 2x mniejsza na umowie, a premia nie opisana dokładnie i cos czuje, że jak przyjdzie do wypłacania to mi zapłacą nie normalną stawkę dzienną, tylko wyliczą z podstawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)