Wpis z mikrobloga

@neo_vir: nie wiadomo. zalecane dawki najlepiej poczytaj trochę hyperreala albo na stronie neurogarden przy opisie produktu masz. zacznij od najmniejszych i sprawdzaj czy działa. ja nie szaleję, bo skoro mała dawka może zadziałać to nie ma sensu zwiększać.

@AlvarezCasarez: ( )
@quetzalcoatl: dlaczego? dzisiaj chciałem przed imprezą uderzyć trochę fenka i noopeptu. fenek zwiększa podatność na alkohol i to nawet bardzo. a co z sulbutiaminą i alkoholem?
@kazzr: sulbutiamina zdejmuje kajdany poczucia wstydu i zażenowania, alkohol też ściąga bariery i dodaje fantazji tak więc mówiąc wprost - może #!$%@?ć różne rzeczy i narobić sobie problemów :P Można się wtedy zapoznać ze swoim Mr Hyde.

Inna sprawa że IMHO szkoda brać noopept z alkoholem, noopept też zwiększa oddziaływanie alko ale z moich obserwacji wynika że nie oddziałuje wtedy na funkcje poznawcze tak jak na trzeźwo.
@AntyBohater: i przez dwa miesiące nic nie poczułeś? ja wziąłem na mega kacu noopept, nie sądzę aby było placebo bo trochę w życiu rzeczy już się zjadło, ale była odczuwalna wyraźna poprawa. w zasadzie to mogłem wstać i iść pić. zresztą, czytałem, że na niektórych działa doraźnie, na niektórych już nie. dzsiaj też brałem jedną dawkę, wezmę jeszcze dwie - w zasadzie różnicy nie poczułem. phenibutu i sulbutaminy jeszcze nie próbowałem.
@kazzr: Nie wiem. Może to ja jestem jakiś #!$%@? ale... na mnie nic nie działa. Jeszcze zażywałem fenylopiracetam, piracetam, sunifiram - bez reakcji. Inne substancje też brałem - z analogicznym skutkiem. Wszystko importowane z usa od dostawców z dobrą opinią jak newstarnotroopics. Nawet ćpałem ten słynny etylofenidat który u mnie powodował głównie wzrost ciśnienia. Jedyna dobra substancja która mnie prawidłowo pobudzała do nauki to efedryna. Ale teraz efedrynę już nie dostaniesz
@AntyBohater: pastylki na kaszel to teraz przeważnie pseudoefedryna. pamiętam czasy jak efedryna była bez recepty, w każdym sklepie sportowym i z odżywkami mogłeś ją dostać. co do fenibutu - na niektórych działają dawki 1.5-2g jednorazowo