Wpis z mikrobloga

@wojna: @byczkos: Trzech patologicznych sebów upiło dziewczynę (później to już wyglądała jak naćpana) i robili cele za ~50 - 100zł, ona się rozbierze, zrobi loda itp. Nie było widać żeby ta dziewczyna zdawała sobie sprawę że ogląda ją 3000 ludzi. Później ona już całkiem odpadła na kanapie to tylko dwójka z nich sobie ją macała, trzeci debil pisał na czacie żeby dali w sumie 500zł to "swoją prywatną #!$%@?ę" wyruchają.
Nie wiem dlaczego nie bierzecie pod uwagę tego, że to jednak może być Ewa Tylman. Dziewczyna jest chora na niedoczynność tarczycy. Od 5 dni nie brała leku na niedoczynność. Na tej transmisji miała wyraźnie opadającą powiekę oraz wg mnie maskowatą twarz co jest objawami niedoczynności tarczycy. Opis udostępniony na stronie zgadza się z tym co było widać na transmisji. Szczupła, zgrabna, ciemne włosy do ramion. Wzrostu nie można było ocenić. Jeżeli okazałoby
@fl4izdn4g: ale po zdjęciu ona miała PROSTE WŁOSY a tamta na su miała kręcone...i inna zupełnie twarz :< jak byś poczytał to prawdopodobnie ciało Ewy pływa sobie w Warcie a nie na su xD ludzie ogar xD poza tym rozpoznali tych ziomków i nie byli z Poznania
padło tam stwierdzenie "pniewka będzie z was dumna" i jeżeli dobrze zrozumiałem to chodziło o Pniewy koło Poznania. Bo kolo na pytanie czy chodzi o pniewy koło poznania pod koniec odpowiedział TAK. Jasne rozumiem, że najprawdopodobniej Ewa pływa w Warcie, ale zastanawia mnie fakt dlaczego Policja zwleka z postawieniem komukolwiek zarzutów. No i przepraszam, ale jeżeli miałby być winny ten kolega co ją odprowadzał i ta ręka znaleziona w Warcie należała do
@atoic: mysle ze su nie ma zadnych tzw ukladow, kompletna bzdura.Sa zarejestrowani w czechach a ci sa w unii wiec jesli ktos tam lamie prawo w tak razacy sposob jakim jest gwalt, co niewatpliwie mialo miejsce, to zadne uklady nie pomoga ani to ze nie sa z polski- mowie o su