Wpis z mikrobloga

Ej mireczki. Chcę zagrać w #csgo na innym komputerze, ale nie chcę czekać aż tam się ściągnie bo to na moim łączu będzie trwało do jutra. Przeniosłem cały folder gry i wrzuciłem go na drugim komputerze w to samo miejsce. Jednak #steam nie widzi tego i mimo to chce ściągać całą grę. Co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@mulen: włącz pobieranie csa, jak się zapyta, gdzie pobrać - wskaż folder z tą kopią, powinien zatrzymać pobieranie i dodać go do biblioteki. Mi to zwykle działało, jak csgo znikało ze Steama :P
dokładnie teraz nie pamiętam bo pisze z telefonu ale jak masz aplikacje steam na komputerze to potem klikasz po lewej stronie aplikacji w któreś okienko ( nie pamiętam teraz które znajdziesz orientacyjnie coś w stylu opcje konto itp) i jest przywróć grę z kopii zapasowej. w każdym razie nawet jak nie wytłumaczylem zbyt zrozumiale to powinieneś to zrobić mając minute czasu
tylko wtedy pamiętaj że musisz najpierw te pliki z kopią zapasową wrzucić na dysk na którym masz zainstalowanego steama bo tam musisz wybierać folder gdzie masz ten plik i w moim przypadku widział tylko właśnie dysk gdzie był zainstalowany steam ( innych dysków i pendrive nawet nie pokazywał aby kliknąć)