Wpis z mikrobloga

Powiem Wam mireczki, że nie ma na rynku żadnego wartego uwagi E39. Właściwie mam gotowy hajs żeby iśc i brać, a po prostu nie ma samochodu.

Do E60 trzeba dołożyć za dużo, a E34 również same zajechane.

Wymagania mam niemałe: Silnik przynajmniej 2,5 Pb+LPG (darujcie sobie komentarze, bo ja chcę jeździć kuchenką), automat. Najlepiej by było gdyby była skóra i grzane siedzenia w elektryce, ale to nie musi być obowiązkowo.
Oczywiście sedan.

Znalazłem jedno, ale za 19k i do opłat, a że silnik 4,4 to szkoda mi wywalić jeszcze 3-4k. na opłaty celne, bo e39 nie jest warte już 34 tysięcy.

Jaeśli widzieliście jakieś fajne sztuki to podeślijcie bo wolny weekend i chętnie bym pojechał kupić, a tu zerowy wybór.

#bmw #motoryzacja #bmwboners #prawilnebmw
  • 31
@nodikv: Zerowy wybór, bo się nie opłaca tego ściągać amator na to trafi się jeden na 100 passatów. Szukaj w DE, albo zrób jakiś wałek z akcyzą.
@borntobetroll: Tak, tyle, że jak kosztuje 19k, a dojdzie 4k akcyzy + rejestracja, ubezpieczenie i pakiet startowy czyli opony, filtry, oleje, to wyjdzie mi +/- 26k.

@Kejran: Np?

@Jaro070: @jamtojest: Wrocław -> Puławy -> Wrocław to niemały kawałek drogi. W teorii nie jest to tak archaiczne auto żeby jeździć za nim setki kilometrów. Najwyżej sobie odpuszczę bo nie pałam do tego modelu taką miłością jak do E34 gdzie
@nodikv: Lipa, ty nie możesz kupić, ja swojej 2.2 170KM w kombi nie mogłem sprzedać mimo ideału i tego, że chciałem za nią tyle co za #!$%@? golfa. Polska to nie miejsce na handel e39 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@el_nino123: Części do E60 z ropą muszą być droższe niż części do przynajmniej 5 lat starszej benzyny z poprzedniego modelu. Zsztą już badałem temat i nawet wymiana żarówki w e60 to już spory problem nie mając garażu. Trzeba mierzyć siły na zamairy - kupić to jedno, a utrzymać to drugie.
@nodikv: no dlatego mówię, że w takim 2.5 z dużym przebiegiem pewnie będzie trzeba trochę włożyć, a może lepiej kupić coś nowszego i kasę tam pakować :D imo koszt serwisu 20d będzie bardzo zbliżony do 25i (mówie o silniku)
@Kejran: ? no a ile ma mieć minimum 13 letnie auto? :D