Wpis z mikrobloga

@lisekchz: @Obstaw: oba mecze to takie 60/40 nie wiem czy jest sens grać takich meczy po 1.30
VP lubi zaskakiwać jak nie są faworytami, więc niby Fnatic mega forma, dążą do zwycięstwa DH, ale z drugiej nieprzewidywalne VP które może przegrać z ogórkami, żeby wygrać z faworytem.
Drugi mecz natomiast, gdybym nie widział wczorajszych meczy LG to bym wchodził all in na TSM, ale wczoraj wyrzucili z turnieju dwie topowe
W ogóle kursy są inne niż np. w piłce nożnej. W piłce np. gdy mamy 1 30 na faworyta to na przeciwnika 6 w górę co najmniej. A tutaj pewniak 1 30, a Virtusi tylko 3 40, to samo dotyczy 2 półfinału dziś.
@Obstaw czemu nie Luminousity? Nie oglądałem meczy, patrzyłem tylko na statystyki, ale wygrali zarówno z NiPem jak i EnVyUs, przecież to nie byle wyczyn, to IMO ogromna zmiana w hierarchii drużyn, a przynajmniej tymczasowa. TSM jest mocny, ale bałbym się na nich stawiać.
Postawiłem Fnatic 2-0 i Luminousity 2-1 bo kursy niezłe, zwłaszcza na brazylijski team. W Virtusów nie da się wierzyć lub nie, są cholernie nieobliczalni :D Ale i tak Fnatic
@Obstaw Top3? Masz na myśli Virtusów? 16-13? Już pisałem, że oni są nieobliczalni. Luminousity może nie rozjechali, ale wygrali z Top1 teamem, który był raczej faworytem, wygrali też z NiPem, którzy również pokonal Top1 team, co prawda Bo1. Mecz z Fnaticiem był Bo1, to nie jest dobry wyznacznik skuteczności drużyny, Bo3 już bardziej.
O ile się nie myle to faworytami tego turnieju przed rozpoczęciem byli EnVyUs lub Fnatic, nie?