Wpis z mikrobloga

Attanzione! Organizuję #rozdajo gier na #steam. Dobra opcja, żeby powiększyć sobie e-penisa, jak to jakiś mirek ostatnio okreslił. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie #gry #zadarmo. Mikołaj przyszedł wcześniej, hohohoholocaust. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1x Hitman Absolution
2x Rig 'N Roll
2x Space Rangers
2x Reign: Conflicts of Nations
2x Theatre of War 2: Africa 1943

Biorą udział plusujący do 20:00, dnia 1 grudnia, po tej godzinie będzie losowanie na #mirkorandom.

Plusują tylko ci, którzy mają konto Steam, a nie że kod pójdzie na dziwki. Bez zielonek. Jak ktoś będzie miał daną grę, to jeśli się zgodzi oddać kod - losuję kolejną osobę. Pozdrawiam cieplutko, miłej nocy, dobranoc.
  • 15
Losowanie zakończone! Dzięki za uczestnictwo i plusy, obiecuję nie #!$%@?ć wszystkich od razu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrani poniżej.

!!! W pierwszej kolejności proszę o odblokowanie PW poniższych osób.
Czekam do 20:00 następnego dnia (2 grudnia). Jeśli nie będzie kontaktu, losuję od nowa.

ODBLOKUJCIE PW
@paluch8: @mia25: @SZLUGi: @Tygrysn:
ODBLOKUJCIE PW

Wyniki:

Hitman Absolution
@paluch8:

Rig 'N Roll
@missioll:
@mia25:

Space
Moje pierwsze rozdajo i już #!$%@?łem i jest mi głupio. (,)

Pocieszam się, że nie jest w pełni z mojej winy. Z kodami musiała spieprzyć Indie Gala, przekazując je innym ludziom, bo widzieli, że nie wykorzystałem giftów (o tym niżej) lub po prostu wygasły (trochę dziwne...).

Kody były "zabezpieczone" giftem, tj. musiałem wpisać czyjś email, żeby dopiero się pokazały. Wpisałem swój, przyszły, wszystko było ok. Do teraz. (