Wpis z mikrobloga

@omik popraw mnie jesli sie myle, ale chyba tu nie mieszkasz, wiec nie wiesz jak to tu wyglada... z tego rozkladu co podales to:

Incapacity, disability & injury benefits
Unemployment benefits
Housing benefits
Family benefits, income support & tax credits
Personal social services and other benefits

To wszystko ciagna na potege. Do tego sorry, ale to jest jakies chore zeby od kazdego obywatela ciagnac 25% calkowitej sumy podatku na darmozjadow
nie mieszkasz, wiec nie wiesz jak to tu wyglada


@SaGe: xD koleś który wlicza renty, income support, housing benefits i tax credits jako coś dla 'darmozjadów' będzie udawał że wie jak cokolwiek wygląda, tylko dlatego że mieszka na wyspach, no trzymcie mnie. I tak, mieszkam.
@SaGe: więcej niż na edukację i obronę razem wzięte. Jak dla mnie spoko. Łatwiej będzie żądać autonomii dla Polaków w północnej Anglii :D
via Android
  • 0
@Ripper_roo to nie w tym rzecz. Nie wydaje Ci sie dziwnym ze wydaja 25% budzetu na zasilki ? To co ? wychodzi na to ze najmniej 10 milionow ludzi w tym kraju jest niezdolna do pracy ?? bzdura... naciagaja system i jawnie to widac. No ale skoro dla rzadu UK to odpowiada to jedyne co mi zostaje to narzekac.
@SaGe:
Ale to nie tylko zasiłki. 33% (83 miliardy) z tego to podstawowe emerytury, 20 miliardów to emerytury policjantów i innych pracowników "public service", następne 28 miliardów to dodatki np. do ogrzewania i mnóstwo innych.
@Endrius no wlasnie chyba nie - emerytury policjiantow i innych pracownikow sluzb panstwowych sa pod State Pension. Dodatki do ogrzewania sa pod Housing and Utilities.
To wszystko ciagna na potege. Do tego sorry, ale to jest jakies chore zeby od kazdego obywatela ciagnac 25% calkowitej sumy podatku na darmozjadow


@SaGe: Jesteś obywatelem UK? Jak jestes imigrantem to czemu nie wybrałeś zamiast UK jakiegoś libertariańskiego raju, jak na przykład Somalia?