Wpis z mikrobloga

Mireczki, walczę z chińczykiem od CHUWI HI8 za ~50$. Napisałem mu że jak nie wyśle to dostanie 1*. Odpisał mi coś takiego

Dear buyer,
Sorry for the trouble.
But we really can not ship it out.The store might be faced with being closed due to the wrong operation to the price,and we might not provide service to you any more.We are so sorry to make trouble to you.Would you please do us a favor and cancel this order first(other reasons)? Please refer to this link:[http://help.aliexpress.com/topquestions/cancel_order.html](http://help.aliexpress.com/topquestions/cancel_order.html) .
Waiting for your reply.
Best regards.

Czym mogę postraszyć go by jednak wysłał?
#aliexpress #chuwihi8
  • 17
@Szczepan45: coraz mocniej zastanawiam się nad anulowaniem, 200zł więcej do przepicia na święta albo bielizne dla różowego. Tylko żebym miał pewność że to od razu wejdzie, a jak mam czekać do stycznia na kase to mogę równie dobrze do lutego.
@Szczepan45: @Andczej: Ludzie pracujacy w takich sklepach to akurat jakichs wielkich pieniedzy nie maja.
Latwo policzyc ze w aukcji poszlo 1000 tabletow, na kazdym machneli sie o 90 dolcow. 90 tys dolarow to strata, ktora ciezko przelknac duzym firmom, a co dopiero sklepowi, ktory zazwyczaj sprzedawal jakies male elektryczne badziewie.
Czy warto za 200 zlotych gosciowi niszczyc biznes? Ja sprobowalem, jakby sie udalo byloby fajnie, ale jak po paru probach
@Coolek: Widzę ekspercie że #!$%@? się znasz, to są gorsze janusze niż na naszym allegro.
Nie wiem jak działa skrypt ali, ale ktoś tu tłumaczył im więcej sprzeda tym wyżej w proponowanych jest jego sklep i o to im chodzi, przelicz sobie ile dzięki takiej akcji sobie zarobił bo ktoś zamówił coś innego.
Nic mu nie niszczymy, jedyne co to nie dajemy się oszukać - często postraszenie wysłaniem screenów do ali
@Coolek:
1. Nie obrażaj mnie
2. Nigdzie nie traci 200k bo większość ludzi odpuści, a powtarzam POLICZ SOBIE ILE ON NA TYM ZAROBIŁ BO KTOŚ KUPIŁ COŚ INNEGO
3. To jest oszust i tyle
4. Bronisz #!$%@? który celowo oszukuje ludzi
@Andczej: Akurat latwo mozna sprawdzic po feedbacku ile zarobil, bo wystarczy spojrzec w liczbie feedbackow. I tutaj cie zaskocze - #!$%@? duzo wiecej nie zarobil. A jedynie moze miec problemy z Ali, bo po takiej ilosci negatywnego feedbacku mu ten caly bazar zamkna.

Wybacz, jestes baranem, bo nie wypowaidasz sie na temat, ktory znasz, ale "jak ci sie wydaje". "Oni malo nie zarabiaja" - ile dokladnie zarabiaja?
"Ten skrypt tak dziala"