Wpis z mikrobloga

@ouiWack: mi się to ciągle kojarzy z hiszpańskim el hombre i kisnę po cichutku jak ktoś pyta czy może to mieć na głowie... :P

@mersi: Wyguglałem i potwierdzam - czy u kobiet czy u facetów wygląda to beznadziejnie, jakby ta osoba żywcem była wzięta z Warsaw Shore.
  • Odpowiedz
@papalila: mi się włosy same układają, jeśli mają do około 1cm długości tylko że układają się wtedy na jeża albo jak jestem łysy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to znaczy, że tylko taka fryzura jest dla mnie odpowiednia? Jeśli mam dłuższe włosy to ułożenie ich na gumę zajmuję mi jakieś 20sec jeśli się spiesze
  • Odpowiedz
@papalila: Potwierdzam facet powinien mieć zajebistą fryzurę, idealną cerę, powinien pachnieć jak Jude Law, a do tego dobrze i modnie się ubierać. ALE! Ułożenie włosów nie może mu zająć dłużej niż 20 sekund, bo to pedalskie. Myć się może tylko szarym mydłem, bo reszta jest pedalska, a pachnieć powinien jak nowy Beckham Signature, tylko, że to powinien być jego naturalny zapach. Zamiast potu, bo jak się psiknie to pedał.

  • Odpowiedz
@mersi: A moim zdaniem fryzura na zdjęciu nie wygląda źle. Co niekoniecznie znaczy, że będzie tobie pasować. Nie wiem, czy bardziej zależy ci na kolorze czy tym uczesaniu, ale moim zdaniem samo uczesanie bez tego ombre jest gitez.

  • Odpowiedz
@mersi: Co do Twojego pytania, jak będziesz się sobie podobał w lustrze to rób sobie ombre. Przynajmniej będziesz się podobał normalnym kobietom a nie zacofanym Polkom których ideał to wydzielający w pełni naturalne feromony Ferdek w żonobijce xD
  • Odpowiedz