Wpis z mikrobloga

Kolejne zmiany na Wykopie:

- oprócz wprowadzonej wcześniej możliwości rozszerzenia strony, dodaliśmy także opcje powiększenia czcionki - obie znajdziecie w prawym górnym rogu strony nad "Dodaj znalezisko"

- przywróciliśmy zagubione w Waszych profilach linki ulubione, które nie zostały przeniesione podczas zmiany serwisu

Plany na dziś:

- edycja znaleziska dodanego jako samodzielna treść

- zoptymalizować szybkość JSów
  • 59
A zastanawialiście się nad poprawka skryptu od dodawania wideo, tak żeby tolerował dopisek "#t=xMxS" naprawdę ułatwiło by to trochę życie...
A czy kwestia małych ikonek pod odpowiedzią na komentarz jest już zamknięta. Wolałbym duże bez konieczności instalowania dodatkowych skryptów ;)

będzie możliwa zmiana lub opcjonalny wybór?
Mniejsze avatary w odpowiedziach są całkiem sensowne, ale administracja przegięła w drugą stronę, obecne są zbyt małe. Jakieś 70-80% oryginalnego rozmiaru było by okej.
no dokładnie, bo często szuka się jakiejś odpowiedzi po avatarze, a dotychczasowa wielkość znacznie to utrudnia, pewnie po jakimś czasie oko by się przyzwyczaiło, ale jakby tak tyćko je zwiększyć ( jak proponuje kolega wyżej ) to by było fajnie :)
Cieszą mnie te zmiany i także te planowane.

Nie wiem dlaczego denerwuje mnie to tło rodem z krecika ale gdy usuwam je w adblocku to wykok ma jakby luki.

Poza tym nie mogę się doczekać tego kiedy będzie aplikacja wykop na iphone lub chociaż strona iwykop.pl
Widać, że SHOGOKL to nawet w ogłoszeniach wykopu musi być pierwszy :P

Swoją drogą, czy jest zgodne z regulaminem tworzenie multikonta kiedy dostanie się bana? Myślałem że bana dostaje się po to, żeby mieć bana, a nie żeby mieć nowe konto :)
Dziwi mnie to, że nowy design został wrzucony na wykop bez jakiejkolwiek dbałości o frontend. Nie można było tego najpierw sensownie dopracować, a dopiero potem wrzucić? Teraz codziennie dodajecie / naprawiacie coś, co powinno być już od samego początku.
Moim zdaniem przed wprowadzeniem nowego wykopu powinno się wybrać ze 200 ochotników do

zamkniętych beta testów i poprawiać co się da , a później wrzucić dla wszystkich beta wersję by dopracować wszystko dokładnie do końca.
Jakoś tak bardziej żywo się zrobiło na głównej. Przypadkiem, czy w związku z jakąś zmianą? I kiedy w końcu grupy przestaną u siebie tworzyć kopii artykułów? Rozumiem co mieliście w planach z takim posunięciem, ale to ewidentnie nie działa, kompletnie nikt tam nie zagląda.
"dodaliśmy także opcje powiększenia czcionki" -

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale po powiększeniu czcionki nie mogę wrócić do poprzedniego rozmiaru - za każdym razem jak ponownie uruchomię przeglądarkę (nieważne czy Firefoksa czy IE) to rozmiar tekstu automatycznie ustawia się na 'powiększony'.
juz wysylalem do administracji wiadomosc, ale sie powtorze. prosze, aby w ustawieniach grup, w zakladce "ludzie" domyslnie byly zaznaczone ptaszkami opcje: Aktywni Nieaktywni Moderatorzy

niewyswietlanie osob zbanowanych ma podloze ideologiczne.