Wpis z mikrobloga

@Boolean: Wystarczy ściągnąć Windows Insider i można pobrać nieoficjalna bete Windowsa 10
Ja tak właśnie zrobiłem na 735 i trochę sporo błędów ale jeszcze do 8 nie wróciłem :)
  • Odpowiedz
@Popek123: Ultra beka z tego systemu - najmniej intuicyjny ever, użyteczność smartfona na poziomie 25-30 % androida i iOS. Mówi to posiadacz WP 8.1 (Samsung Ativ S) - i argument braku aplikacji nie jest najważniejszy.
Czekam na graaaaad minusów ale to moja opinia.
  • Odpowiedz
@Popek123: No kurde chciałbym też 950, ale się waham czy kupować. Nie chcę się już czuć jak obywatel drugiej kategorii, bo kurde to nie ma portu, to nie działa, brakuje tego.
  • Odpowiedz
@Mandras: @XsomX: @wachowsky: Generalnie potrzebuje telefonu do pracy, takze benchmarki, 234257 pkt w czyms tam czy brak appek mnie nie ruszaja. Potrzebuje offica, dostep do maila, vpn, dualsima i stabilnej pracy. Jezeli iphone mialby w ofercie ds to wybor padlby pewnie na niego.
  • Odpowiedz
@Popek123: Potrzebuję telefon do tego samego, ale czasmami po prostu nie potrafię uwierzyć, że brakuję mu jakiś podstawowych funkcjonalności. Np ktoś pyta mnie kiedy zrobiłeś to zdjęcie, to standardowo przytrzumuję ikonę fotografii a tam tylko : udostępnij i usuń, JAK?
  • Odpowiedz