Wpis z mikrobloga

@maor: na praktycznie każdym forum na TORze są działy z kartotekami różnych osób - pedofili, dziewczyn z roxy, członków antify czy wyjątkowo żałosnych internetowych trolli takich jak autor komentarzy z albumu. Życzliwi panowie z internetu robią z nich różny użytek - pedofili demaskują przed rodziną, od dziewczyn z roxy wymuszają haracze, członkom antify spuszczają #!$%@?, a trollom robią wszystko to co wyżej :))
@mixplus: to po prostu zwykłe ścierwo z
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Hehe ja kiedyś sprawdzałem po fejsie maile dziewczyn z roxy i znalazłem pare prawidzych fb z rodziną przy stole :D Dzięki na odp. wieczorkiem sprawdzę czy nadam się aby znaleźć takie forum i z ciekawości poczytać :)
  • Odpowiedz
Ktoś tam kiedyś wspominał (podobno powiedział to jej brat), że Ewa znała się z Adamem Z. tylko z pracy. Po zdjęciach z albumu raczej na to nie wygląda... Czy jest szansa, aby namierzyć tego gościa w czapce NY?
  • Odpowiedz
Jesteś tego pewny? Na tych zdjęciach wydaję mi się, że pojawia się on na wielu fotkach, w towarzystwie Pań (Biała bluza, niebieskie paski). I nie chodzi mi o gościa w czapce.
  • Odpowiedz