Wpis z mikrobloga

@yOyO-: wlasnie widze juz tylko jednego admina, czyzby glowna gwiazda sie zwinela? A co do poziomu - to zalezy ilu ludzi masz juz na #czarnolisto :) Ja musialem dodac kilkadziesiat kont (w tym wszystkie zielonki) spod tego tagu, zeby dalo sie dalej czytac. Ale fakt, na fejsie chyba i tak wieksza masakra.
@yOyO-: Powiem Ci szczerze, że również śledziłem tę dyskusje i to nie jest kwestia wieku. Głównie gównoburze toczyły tam BABY - nie powiem kobiety, tylko BABY, ledwo oderwane od garów i Ojca Mateusza(a może Wielkiego Stulecia), które myślą, że są ważne i inteligentne, bo udało im się raz przed Dante Mateo rozwiązać zagadke przed telewizorem.
wczoraj mialem zaszczyt dolaczyc do tej grupy i liczylem na merytoryczna dyskusje, ale faktycznie, jak napisal ktos wczesniej, odnosi sie wrazenie, ze siedza tam same nieogarniete baby... wiekszosc komentarzy to jakies personalne wycieczki bez ladu i skladu, przede wszystkim nie wnoszace niczego merytorycznego do dyskusji. Sam zyje dosc mocno tą sprawą i wyłuskuje kazdy detal z kazdego komentarza, ktory uda mi sie przeczytac, ale na tamto chyba szkoda oczu. Wole jednak juz