Wpis z mikrobloga

Marsz kod :
według Gronkiewicz-Waltz --- 50tyś
według Policji --- 17tyś

Marsz Wolności
według Gronkiewicz-Waltz --- 15tyś
według Policji --- 45tyś

Zważając, że Policja jest najbardziej obiektywnym źródłem informacji w tej dziedzinie można oficjalnie powiedzieć, że w Marszu Wolności i Niepodległości organizowanym przez Prawo I Sprawiedliwość mimo gorszej pogody wzięło udział 3 razy więcej osób niż w marszu kod organizowanym przez platformę, zlew, psl, petru itp

Brawo Polacy daliśmy wyraźny sygnał poparcia dla zmian przeprowadzanych przez obecny Rząd!

#polska #polityka #pis #petru #zlew #sld #platforma #bekazlewactwa #wyborcza #4konserwy #neuropa #bekazkod #kod #marsz13grudnia #marszniepodleglosci
M.....S - Marsz kod :
według Gronkiewicz-Waltz --- 50tyś
według Policji --- 17tyś
...

źródło: comment_3IgmyiyYO25tbZT6W56ZMasJ0IEw85kw.jpg

Pobierz
  • 26
w Marszu Wolności i Niepodległości organizowanym przez Prawo I Sprawiedliwość mimo gorszej pogody wzięło udział 3 razy więcej osób niż w marszu kod organizowanym przez platformę, zlew, psl, petru itp


@MRKRUS: Ale weź pod uwagę, że KOD zorganizował jednoczesnie manifestacje w innych miastach. W samym Poznaniu było kilka tysiecy ludzi. PiS miał iwecej autokarów i przywieziono wszystkich chętnych. Ot różnica.
@szurszur: A w innych miastach po kilkadziesiąt osób zaledwie, 25 tys w skali kraju nie przekroczyli. A co do autokarów to chyba nikt nie ma więcej niż PO, nawet przy wyborach prezydenckich było to widać.
@szurszur: Ale umiem liczyć, mocne setki w 10 miastach to wciąż maksymalnie 5-7 tys osób. I idąc Twoim tokiem rozumowania domysłowego, gdyby organizować wiece poparcia w innych miastach to na nich też byłaby większa frekwencja. Ludzie manifestowali tu i tu, każdy ma swoje racje, których nie można im odebrać. A jak zwykle zgodnie z ideologią PO, trzeba podzielić ludzi i zdyskredytować.
A co do autokarów, to nie były to rządowe autokary,
@szurszur: No tak, co właściwie nic nie zmienia - na marsz PiSu przyszo 2 razy więcej debili niż przyszło debili^2 na marsz Nowoczesnej i tyle. Dla mnie to tam żadna różnica czy jest się debilem z tej czy drugiej strony prawdę mówiąc, ale jeśli uznać policję za lepsze źródło to fakty są jakie są i PiS ma nadal "większe" poparcie i lepszą mobilizację, a Gazeta oraz ratusz manipulują i kłamią w
@Jaridadi: No ale to juz nie jest 3 razy wiecej jak napisano. Ja nie twierdzę że sie zbierze wiecej niz miał PIS. PiS w tamtym roku też miał 20 czy ile tam było tysiecy na tym marszu. Ci którzy szli na KOD zbierali wczesniej jakies garstki.
Natomiast nie przywiazywałbym jakiegos wielkiego znaczenia do tych liczb. Korwin przyciagał tłumy a w wyborach przepadł.
Natomiast nie przywiazywałbym jakiegos wielkiego znaczenia do tych liczb. Korwin przyciagał tłumy a w wyborach przepadł.

@szurszur: To ja teraz zapytam. A widziałeś wyniki ostatnich wyborów? Nie rób proszę #!$%@? z logiki. Większe poparcie społeczne przełożyło się na wyniki wyborów jak i frekwencję na wiecu.

I proszę o ustosunkowanie się do mojego pytania, skąd czerpiesz te dane o autokarach.
@Jaridadi: Z doswiadczenia i analizy map wyborczych. PiS zwozi ludzi z calej Polski od lat. Solidanrosc, kluby zakladane wokol ich gazety itp.
W Warszawie PiS mial slabsze wyniki to logiczne, że ludzi musi dowieść z prowincji gdzie ma poparcie.

Nie rób proszę #!$%@? z logiki. Większe poparcie społeczne przełożyło się na wyniki wyborów jak i frekwencję na wiecu.


@Jaridadi: PIS nawet jak przegrywał wybory zbierał wiecej ludzi niż rzadzacy.
W Warszawie PiS mial slabsze wyniki to logiczne, że ludzi musi dowieść z prowincji gdzie ma poparcie.


@szurszur: Znów to robisz. Logika nie działa jako Twoje subiektywne odczucia.
Po pierwsze w tych wyborach PIS wygrał nawet w województwie mazowieckim.
Po drugie zakładając 50% frekwencję wyborczą, 40% wynik pisu w mazowieckim i ludność Warszawy to pis w samej Warszawie ma 300 tys wyborców. Wystarczy. Nie wiem co chcesz udowodnić i jaki masz
@Jaridadi: No ale w Warszawie nie wygrał. Czyli autokary były potrzebne bo przeciez tylko jakiś procent miejscowych poszło na marsz nawet jezeli głosowali na PiS.
Poza tym ja wiem, że zwiazkowcy z prowincji jeżdża za PISem a nie słyszałem żeby jezdzili na PO.
@szurszur: A ja wiem, że młodzieżówka PO była wożona (z pierwszej ręki) działacze PO też (info z wykopu, być może słabe), a nie słyszałem o związkowcach, więc to też o niczym nie przeświadcza. Tu i tu byli ludzie wożeni, a w tej dyskusji chodzi tylko o to, że próbujesz przekonać, że jedna strona bardziej, a nie masz na to żadnych dowodów. A logika, statystyka i przede wszystkim fakty pokazują zupełnie co
że jedna strona bardziej, a nie masz na to żadnych dowodów. A logika, statystyka i przede wszystkim fakty pokazują zupełnie co innego.


@Jaridadi: Skoro w Warszawie gdzie wygrała opozycja wiecej ludzi zebrał PIS to on musiał wiecej dowieźc.