Wpis z mikrobloga

@hejtrick: Wolimy dać sobie zapas, ponieważ czasem zabraknie na stanie magazynowym. Gogle robimy w miarę na bieżąco i tak przeważnie wychodzą od nas w ciągu 3 dni roboczych. W przypadkach pilnych staramy się jednak przyspieszać wysyłkę, w takich sytuacjach prosimy o telefon :)
@Weebo3D: nie dzięki. Kupiłem i jestem rozczarowany. Przede wszystkim śmierdzą, a wręcz jebią klejem(?) i sklejką. Pomysł z mocowaniem telefonu za pomocą tej poprzecznej gumy z haczykami jest kiepski ze względu na brak ergonomii. Rzep albo większy uchwyt przy haczyku znacznie ułatwiłby wyciąganie go.
Di tego lipne soczewki ze zbyt dużym rozmyciem obrazu poza środkowym obszarem, uciążliwym panowaniem szkieł i brakiem regulacji IPD.

Nawet za tę cenę imho nie warto ich
@podpora_demaga: Dzięki za opinię. Jesteśmy bliscy rozwiązania wszystkich wskazanych przez Ciebie problemów. Kiedy będziemy gotowi, chcielibyśmy podzielić się z Tobą nowym produktem, z nowych materiałów, z nowymi soczewkami, bezpłatnie wymieniając towar. No właśnie, każdy inaczej czuje ostrość obrazu. Faktycznie, na ponad 500 klientów zdarzyły się osoby, które wolą mniejsze FOV, lecz wyraźniejszy obraz. Podejmujemy pewne ryzyko z tymi soczewkami, bo jedni są zachwyceni FOV, innym nie pasują wady optyczne. Dlatego uruchamiamy
@Weebo3D: dostałem gogle w ramach #rozdajo i obiecałem wykorzystać je w pracy inżynierskiej... no i praca się robi, a ja dzielę się swoimi wrażeniami :D. Gogle są lekkie i wygodne, te pianki od strony głowy dają fajny komfort. W ramach badań do inżynierki wystawiliśmy gogle na działanie ponad 100 osób... i nadal się trzymają :D. Dla porównania Cardboard od chińczyka jest w strzępach. Kwestie wykonania i wykończenia wymagają jeszcze poprawy. IMHO