Wpis z mikrobloga

Czołem miłośnicy bukmacherki.
Niedawno narodził się na wykopie typer roku, jeśli nie dekady. Mowa o @MrFix

Wyjaśniam, co następuje:

W listopadzie @MrFix podał 20 typów, z czego 16 weszło, 3 nie, a w 1 był zwrot. Zważywszy na to, że kursy wynosiły ok. 2, to wynik godny uwagi. Spory wynik na plusie - szczere gratulacje.

W tym temacie napisał, że gra od prawie 3 lat i jeszcze nigdy nie miał miesiąca na minusie. To oraz kilka innych rzeczy o których napisał nie pasowały mi, więc sceptycznie do tego podszedłem (miałem ku temu przesłanki). Kilku osobom się to nie spodobało i stanęły w jego obronie. Napisałem, że zobaczymy jakie efekty będą w grudniu. Nie trzeba było na nie długo czekać.

Typy w grudniu:
Fujian 39-40 Xinjiang +340j
HC YUGRA - KHL MADVESCAK ZAGREB +360j
Naterre - Trento +344j
Mahindra Enfrocers - San Miguel Beermen -400j
Peter Ebdon - David Grace -1200j
Lazio - Juventus -2000j

Razem: -2556j

Jak można zauważyć, po trzech nieudanych typach pod rząd (i grą progresywną z wykorzystaniem boosta, żeby tylko być na plusie i nie zawieść obserwujących, bo inaczej plan #!$%@? strzeli) @MrFix #!$%@?ł i nie daje znaku życia od 9 dni. A plan był taki zajebisty: "Mam dobre typy przez jeden miesiąc, stworzę bajeczkę, że gram od 3 lat i zawsze wychodzę na plus, a żądne zysku pelikany to łykną".
I łyknęliście niczym Sasha Grey nasienie trzech murzynów jednocześnie.
Mogę się jedynie domyślać, że typy były brane z dobrych źródeł od wielu graczy i wynik listopadowy to jedynie szczęście, które zostało następnie wykorzystane jako potwierdzenie wiarygodności dobrego typera.

@SerCheddar: "każdy nawet najlepszy typer może mieć miesiąc w którym jest na minusie."


Tyle tylko, że on w każdym z 36 miesięcy pod rząd był na plusie. Akurat w drugim miesiącu na wykopie coś kiepsko idzie - oczywiście, że to przypadek.

@druga_strona_sebixa: "A od ciebie zobaczymy jakieś "dobre" bety? Czy typowe #!$%@?? Nikt nie kazał ci grać jego typów, a jeśli widział value w tym becie to dlaczego miał go nie grać?"


To typowe #!$%@?, jak przy porażkach sportowców występujących na arenie międzynarodowej i te żenujące jak #!$%@? teksty "No sam pokaż, jak grasz. Zobaczymy, czy jesteś lepszy od niego". Skoro ktoś stwierdził, że osiąga sukcesy, to wymaga się od niego, żeby je potwierdzał.

Od razu zdementuję wątpliwości:

Nie, nie mam bólu dupy. Po prostu potwierdziło się to co mówiłem a pelikany może wyciągną wnioski na przyszłość.
Nie czuję się z tym lepiej - mam #!$%@? na to, czy kogoś to nauczy podchodzenia z minimalną dozą zdrowego rozsądku.
Nie, sam nie jestem dobrym typerem który wychodzi każdego miesiąca na plus i z szacunkiem podchodzę do tych, którzy wrzucają swoje typy z różnymi efektami, ale nie są bajkopisarzami. Tymi drugimi gardzę.

#bukmacherka #mrfix
  • 12
  • Odpowiedz
To typowe #!$%@?, jak przy porażkach sportowców występujących na arenie międzynarodowej i te żenujące jak #!$%@? teksty "No sam pokaż, jak grasz. Zobaczymy, czy jesteś lepszy od niego". Skoro ktoś stwierdził, że osiąga sukcesy, to wymaga się od niego, żeby je potwierdzał.


@NapoleonBornToParty: Wymagać ? A przepraszam bardzo - zapłaciłeś za te typy czy coś? Ja nie każę nikomu udowadniać, że jest lepszy od niego. Po prostu, jeśli ktoś ma ochotę
  • Odpowiedz