Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie z dupeczką bo nie wiem jak to rozkminiać. bo jest taka jedna dupeczka z którą elegancko się gada i normalnie ta rozmowa jest pełna podtekstów itp. wiadomo o co chodzi. w dodatku ostatnio od niej usłyszałem że mnie lubi, ciągle chce żebym brał z nią zmiany w pracy itp. oczywiście musi być jakieś ALE, ostatnio na melanżu okazało się że dupeczka ciągle siedzi na kolanach jednego koleżki i ogólnie widać że się lubią, patrzę i widzę że ciągle śmigają ze sobą smsy. ale dzisiaj z nią gadałem i normalnie mi powiedziała że tamten koleżka ją #!$%@? i że jej pisze że sprawi że się w nim zakocha a ona mówi że za takie teksty go urządzi, jednocześnie zapraszając mnie na melanż w czwartek, w sobote i jeszcze namawiała mnie na melanż w poniedziałek.
nie wiem co o tym myśleć. a właściwie nie wiem jak się za to wziąć. bo tamten koleś mnie #!$%@?ł tym wszystkim, a dupeczka daje chyba wyraźne znaki. tylko problem jest taki że widzę jak ona mu #!$%@? litanie przez telefon, a do mnie często rozmowa się urywa po paru smsach jej tekstem typu "haha :p". nie wiem może to ja źle prowadzę konwersacje, ale przecież sama mi mówi że mnie lubi itp. poza tym jeszcze prowokuje dotyk, popycha, ociera się cyckami, że niby przypadkiem ale jednak chyba nie do końca przypadkiem.
jakiś wprawiony dupeczkowicz z mirko mógłby pomóc mi rozkminić dziewczyne? i w ogóle co robić dalej? po tej akcji na melanżu chciałem se dać spokój i to olać ale #!$%@? przecież w ten sposób to nigdzie nie dojde
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 34
@trescoronas: @karol-bialy: a czym bede tagował jak dam se spokoj a za 2 miesiace beda razem? pare razy w zyciu odpuscilem, tera wiem że ci co odpuszczają potem nie ruchają. ona ogólnie ma chłopaka więc sobie nigdy nadziei nie robiłem i teraz też zbytnio nadziei nie mam (dopiero się tworzy) ale te wszystkie podteksty, ocieranka nie od dzisiaj, nie od wczoraj w końcu dały mi do myślenia..
@JohnySniff: będę
@SmiecBezZycia: bo normalne dziewczyny się tak nie zachowują, nie musiałbyś się domyślać czy ona chce z tobą być, czy nie, to wyszłoby naturalnie. A ta księżniczka wie, że może mieć was obu, bo za nią latacie jak niewyżyte stuleje i się wami bawi, wybiera sobie tego który jej aktualnie pasuje. Jak odpuścisz to możliwe, że zaraz będzie z tamtym typem, ale ty zaoszczędzisz sobie nerwów, czasu i może sobie życie uratujesz.
@trescoronas: weź pod uwagę że jestem trochę psychicznie skrzywiony przez lata stulejarstwa i te rozkminy mogą być po prostu chore, dlatego tak to opisuje. Może dla normalnego człowieka te wszystkie znaki byłyby proste? nie wiem. dlatego pytam. Po prostu słyszałem że jeśli kobieta mnie lubi to: patrzy się w oczy podczas rozmowy, uśmiecha się podczas rozmowy, prowokuje dotyk, rozmowy pełne podtekstów, mruganie, uśmieszki itp. gdyby tak po prostu się bawiła to
@SmiecBezZycia: ale nie bierz nic do siebie, ja cię w żaden sposób nie atakuję, ani nie krytykuję, po prostu tak jak mówisz, tobie jest może trudniej to ocenić, bo jesteś w tym, my patrzymy na to z boku i to biorąc pod uwagę tylko to co napisałeś.

Może spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest to normalne i czy tak byś chciał, żeby dziewczyna która daje ci jakieś "sygnały" siedziała za
@trescoronas: no właśnie mi się wszystko zgadza poza tym siedzeniem na kolanach... jeszcze pare razy sie spotkamy na takim melanzu zobacze jak się sytuacja rozwinie. ale mimo to kontakt wzrokowy cały czas był zachowany. ja nie mam doświadczenia w tych sprawach niestety, niesmialy jestem, nie wiem co wypada a co nie w takich sytuacjach, ale kurcze, sytuacja była taka: małe spięcie było między nami (mną a dupeczką) krótka wymiana zdań, i
@ciamak7: powiadają że nie ma takiego wagonu którego nie da się odczepić. A ciężko znaleźć ładną, wolną dupeczkę, temu nie da się zaprzeczyć.
Zresztą ja sam jakbym miał w miejscu w którrym przebywam większość dnia 3 ładne dupeczki to też bym chyba świrował wokół każdej z nich i sprawdzał z którą mi wyjdzie.
@ciamak7: czyli koniec końców to samo, ja chcę brnąć dalej, reszta mówi olej :) tylko kurcze, skoro mną manipuluje i się bawi to czemu w lekkiej sprzeczce odpuściła żeby nie psuć relacji? skoro taka księżniczka i się bawi to chyba by nie odpuściła biorąc pod uwagę to że ja i tak musiałbym się podporządkować jej decyzji (taka praca). potem na osobności mówi że ona nie musi robić tego co robi ale
@SmiecBezZycia: bo ona nie chce psuć TEJ relacji, a relacja wygląda tak że ma przyjaciela w Tobie czyli wchodzimy we friendzone, a obcierki i podteksty hmmmm pewnie zdje sobie sprawe że długo nic z tym nie zrobisz bo taki już jesteś.
Naprawdę dobrze Ci radzę, albo ją bierz bez zbędnych słów na jakiejś imprezie, albo daruj sobie bo będziesz się męczył.