Wpis z mikrobloga

#ewatylman

Skąd tak wielkie zainteresowanie Ewą Tylman, po dalszych refleksjach stwierdzam że:
1) Atrakcyjny wygląd.
2) Zainteresowanie sprawą przez Rutkowskiego.
3) Zrobienie medialnej szopki z tego.
4) Utożsamienie się z nią młodzieży jako że większość internautów jest w wieku 15-40 lat, wiadomo że też imprezują, dodatkowo dochodzi temat związków, przyjaźni i homoseksualizmu - naprawdę się więc nie dziwię takiemu rozgłosowi.

Wystarczyło by jednak, żeby to była schorowana 70-letnia kobieta w podeszłym wieku to temat cieszyłby się dużo mniejszym wzięciem.
  • 21
bo to temat niczym z książki romantyczno - kryminalnej. Jest miłość, zazdrość, zbrodnia :D


@davincicode: nawet posunę się dalej, wymieńmy Ewę na powiedzmy taką dziewczynę, interesowało by was jej zaginięcie? Stawiam że 90% obecnie zainteresowanych olało by temat.
obojętnie jaka to by była dziewczyna, czy ktokolwiek, chodzi o sam fakt ze w centrum monitorowanego miasta w którym mieszkam zaginęła dziewczyna bez żadnego śladu.


@escobar: no i to jest właśnie różnica zdań, sądzę że otyłość w znacznym stopniu obniżyła by zainteresowanie, a jakby jeszcze była po 40 to spadło by ono niemal do zera.
nie ukrywam, że jest w podobnym wieku co ja i jak moi znajomi także tym bardziej ta zagadka nakręca.


@escobar: oczywiście cieszy mnie że tyle osób się tym interesuje, to naprawdę może pomóc. Po prostu jestem sceptycznie nastawiony do działań mających na celu poruszyć tłumy i zawsze doszukuję się czynników innych niż oficjalne.
@rbk17: jeszcze z swojej strony bym dodala pewne podobienstwo do sprawy Iwony ktora mna wstrzasnela mega bo kamera ostatni raz ja nagrala blisko mojego domu. Pewnie ze naglosnienie pomaga w nakrecaniu sie bo jest wiele zaginiec tak samo mlodych i atrakcyjncyh kobitek o ktorych sie nie slyszy po prostu... Moze to i lepiej bo potem mozna niezle zeschizowac, po akcji z Iwona przestalam sie sama szwedac po okolicy