Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem #rozowepaski które gadją na swoich niebieskich, że marnują czas grając w gry. No serio, same spędzają życie na kinomanie z grays anathomy, czy tam innym how i met your mother, a niech tylko niebieski odpali coda to ooooooo wielki ból różowego pośladka, że "hurr durr, tylko w te gry grasz, nie poświęcasz mi czasu, boże dla ciebie ważniejsze sa gry ode mnie" Takie różowe zazwyczaj po pracy same odpalają swojego zawirusowanego lapka i lurkują fejsa, czy tam innego pudelka. Moja znajoma nawet wyznaczyła godziny gry, kiedy jej niebieski może pograć w kantera. A ten głupi się słucha (podziwiam że coś takiego jej się udało). Lepiej XD. Niebieski robił posiadówę, przyszła taka parka. Mąż jednej laski jak mój niebieski chciał pokazać mu csa przegrał całą imprezę XD. Dorwał się do koryta jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). A niech sie tylko spotkamy na babskie winko w piżamach to zaraz po jakichś tematach odnośnie pracy/studbazy wchodzi temat naszych niebieskich. "OOO a mój to gra w te diablo tylko i normalnie jakieś toasty wznosi piwkiem do ekranu tego komputera, no serio chory czlowiek XD !!! oneone", Ja to tam wolę, żeby mój niebieski cały dzień napierdzielał w ce esa, niż siedział w parku na ławce i codziennie walił browar z kumplami z osiedla. Uważam gry komputerowe za hobby, a nawet sport. Sama wolę jak niebieski puści mi jakiś mecz virtusów w cs:go, niż jakiś legia-kędzieżyn koźle. Jak grał, to #!$%@?ły mnie tylko ciągłe wybuchy i serie z AK-47 na całe mieszkanie, czy tam darcie ryja innych playerów, to zwyczajnie kupiłam mu wypasione słuchawki do grania. Jak kupowałam, to sprzedawca powiedział, że zazdrości mu dziewczyny ʕʔ. Niebieski taki zajarany był, że zmywa do tej pory. Polecam, a ból dupska różowych, które same nie potrafią zagospodarować sobie wolnego czasu prawilnie wyśmiewam.( ͡ ͜ʖ ͡)
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #relacjedamskomeskie #gry #csgo
Bulanba - Kompletnie nie rozumiem #rozowepaski które gadją na swoich niebieskich, że ...

źródło: comment_0hdJLcOQ4jthSKRAn6tHSwr236b0veqV.jpg

Pobierz
  • 44
Polecam, a ból dupska różowych, które same nie potrafią zagospodarować sobie wolnego czasu prawilnie wyśmiewam.( ͡ ͜ʖ ͡)


@Bulanba: Czekam, aż jakiś frustrat skazany na taką babę napisze Ci, że jesteś #atencyjnyrozowypasek i szukasz bolca na boku, bo takich dziewczyn nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bulanba: Mój różowy mi kupuje gry:P (sama nigdy w nic nie grała) Zależy co się trafi w życiu;) To jest tak, że jest praca są obowiązki a później jest czas wolny. Dlaczego para ma każda minute czasu wolnego spędzać razem? Przecież to jest nudne i prowadzi tylko do destrukcji związku! To co lubimy robić razem - robimy, a później jak to zrobimy to ja sobie robie to co lubie, a ona
@Bulanba: Wooo. () () () () () () () () (
do ciebie tez kieruje powyzsze slowa


@Nowy_warszawiak: Przeczytaj mój pierwszy komentarz pod postem Bulanby. A potem trwaj nadal w bólu dupy, choć w sumie szkoda, że od takich emocji zaczynasz dzień( ͡° ͜ʖ ͡°)